Na horečku a bolest horký nápoj | Medicína | Trendy zdraví

Hlavní strana » Medicína » Článek

Na horečku a bolest horký nápoj

3. 1. 2017

Aktuální novinkou na trhu při léčbě horečky a široké škály bolestí je PARALEN® horký nápoj bez cukru 500 mg. Ocení jej zejména ti, kteří neradi polykají klasické tablety. Nový přípravek má totiž formu světle žlutého prášku s citronovou vůní a chutí, který se rozpustí v šálku horké vody a jako teplý nápoj se pak vypije. Vzhledem ke svému složení – paracetamolu a nulovému obsahu cukru ho mohou užívat i diabetici.

Při chřipce, nachlazení a jiných infekčních onemocněních

Základním postupem při nachlazení a chřipce je symptomatická léčba a samozřejmě klid na lůžku a dostatek tekutin. K obvyklým lékům na bolest a horečku se řadí paracetamol, a právě tuto účinnou látku obsahuje i nový léčivý přípravek PARALEN® horký nápoj bez cukru 500 mg. Je určen ke snížení horečky při chřipce, nachlazení a jiných infekčních onemocněních, dále je vhodný při bolestech různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů, bolestivé menstruaci, bolesti svalů a kloubů provázející chřipku a nachlazení a bolesti zad. Přípravek mohou užívat dospělí a dospívající od 12 let věku.

Uzdravující nápoj

PARALEN® horký nápoj bez cukru 500 mg neobsahuje jiné účinné látky než paracetamol. Mohou ho tedy užívat jak diabetici, tak lidé s vysokým krevním tlakem či krátkodobě po poradě s lékařem i těhotné a kojící ženy. Výhodou je i jeho forma v podobě nápoje, který tak doplňuje klasický PARALEN® 500 v tabletách.

PARALEN® horký nápoj bez cukru 500 mg a PARALEN® 500 jsou léky k vnitřnímu užití. Obsahují paracetamol. Pozorně čtěte příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.


publikováno: 3. 1. 2017, v rubrice Medicína
Štítky: chřipka, léčba, lékárna, nachlazení

Další články v rubrice Medicína:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+