Speciální samolepky v Lidlu pomohou s léčbou dětí | Medicína | Trendy zdraví

Hlavní strana » Medicína » Článek

Speciální samolepky v Lidlu pomohou s léčbou dětí

10. 11. 2022

Obecně prospěšná organizace Život dětem pořádá společně s řetězcem od konce října již po dvanácté tradiční sbírkovou akci Srdce dětem. Přispět vážně nemocným dětem můžete ve všech prodejnách Lidl ještě do neděle 13. listopadu.

„Prosíme, zastavte se v Lidlu, kupte si u pokladny samolepku ve tvaru srdíčka za minimální cenu třicet korun a nalepte ji do velkého srdce ve výloze. Přidejte se tak k laskavým dárcům, kteří už „své“ srdíčko nalepili. Při lepení srdíčka si můžete udělat selfíčko, fotku zveřejnit na vašich sociálních sítích a vyzvat své přátelé, aby se do tolik potřebné sbírky taky zapojili,“ prosí všechny, kterým není lhostejný osud nemocných dětí, ředitelka organizace Život dětem Maria Křepelková.

Jedněmi z dětí, kterým koupí samolepky ve tvaru stylizovaného srdíčka pomůžete, jsou kluci Tomášek a Matyášek. Oba vážně nemocní chlapci se svými nejbližšími také zapojili. Přidejte se také! Nejsou to jen Tomáš s Matýskem, jsou to i další nemocné děti se závažnými diagnozami jako spinální svalová atrofie, mukopolysacharidóza nebo nemoc motýlích křídel.

Obecně prospěšná organizace Život dětem, která už 22 let pomáhá právě rodinám s vážně nemocnými dětmi, stejně jako v minulých letech pomůže i z té letošní sbírky Srdce dětem dalším rodinám s nemocnými dětmi v průběhu roku 2023. Tato sbírka loni získala pro nemocné děti neuvěřitelnou částku 43 miliony korun, za které obecně prospěšná organizace Život dětem pomohla 1 400 rodinám. Kolik se podařilo získat tento rok, bude vyhlášeno v rámci Giving Tuesday 29. listopadu­. 2022.


publikováno: 10. 11. 2022, v rubrice Medicína
Štítky: akce, charita

Další články v rubrice Medicína:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+