Ulevte si od bolesti při aftách | Medicína | Trendy zdraví

Hlavní strana » Medicína » Článek

Ulevte si od bolesti při aftách

3. 9. 2013

Nedostatek minerálních látek a vitaminů, moc stresu či virová infekce mohou způsobit nepříjemné a bolestivé puchýřky v ústech, tzv. afty. Za svůj život se s nimi setká 20 až 25 procent lidí a postihují častěji ženy než muže. Bílé vřídky s červeným olemováním se nejčastěji vyskytují na dásních, na jazyku či na patře. Znepříjemňují mluvení a často máme problém jíst. Jak se můžeme bránit? Kromě zvýšení příjmu vitaminu C a B lze na afty použít Oralmedic, který rychle uleví od bolesti a okamžitě zahájí léčebný proces.

Ochranný povlak

Oralmedic obsahuje patentovanou složku HybenX a principem účinku produktu je vytvoření ochranné bariéry, která aftu překryje a jež dále brání infekci. Tím začne proces přirozeného hojení a okamžité potlačení bolesti. Oralmedic odstraňuje mrtvou tkáň a bakterie a ránu v podstatě „zalepí“. Tato unikátní léčba vyžaduje jen jednorázovou aplikaci a většina aft bezbolestně zmizí do tří až pěti dnů.

Jak se používá?

Aplikace Oralmedicu je jednoduchá, stačí použít přednaplněný bavlněný tampon s účinnou látkou. Tampon přidržíte na postiženém místě pět vteřin, pro účinnost není potřeba tuto dobu překračovat. Pro vyšší efektivitu můžete aftu před samotnou aplikací prostředku vysušit suchým tamponem. Krátké pálení je znamením, že produkt funguje. Po aplikaci ústa vypláchnete čistou vodou.

  • Oralmedic je k dostání za 149 Kč a v balení naleznete tyčinky na dvě aplikace. Produkty jsou volně k dostání v lékárnách. Před použitím je nutno si přečíst informace na výrobku.

www.oralmedic.cz


publikováno: 3. 9. 2013, v rubrice Medicína
Štítky: bolest, lékárna, ústa

Další články v rubrice Medicína:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+