Urgo léčí opary v každé fázi | Medicína | Trendy zdraví

Hlavní strana » Medicína » Článek

Urgo léčí opary v každé fázi

10. 11. 2015

Opar znáte všichni moc dobře. Aby taky ne, když je více než 80 % populace nositelem viru HSV 1, který opar způsobuje. Bohužel se nejedná o žádný malý nevzhledný pupínek, který hned zase zmizí. Právě naopak. Jde o virové onemocnění, které se rychle šíří, snadno se nakazíte a zaručený způsob, jak se mu ubránit, prostě neexistuje. Jak se ho tedy alespoň co nejrychleji zbavit?

Na léčbu od začátku do konce

Většina mastí či náplastí na opary je vhodná pouze pro určitá stádia oparu – od první fáze příznaků až k jeho finálnímu doléčení. Vaše lékárnička by tak měla obsahovat alespoň dva produkty pro jejich správnou léčbu. Tomu už je ale konec. Společnost URGO má řešení, kterým je novinka URGO Opary. Jedná se o produkt 2 v 1, protože ho lze užívat od výskytu prvních příznaků oparu až do jeho úplného zmizení.

Gel vytvoří diskrétní elastický film

URGO Opary je klinicky ověřená gelová náplast s unikátní technologií filmogel připravená k okamžitému použití. Pomocí speciálního jednorázového aplikátoru se gel nanese na opar, kde utvoří ošetřující, diskrétní elastický film. Ten chrání a zároveň podporuje hojení oparu ve všech stádiích. Díky jednorázovému aplikátoru se nemusíte oparu při aplikaci dotýkat a nedochází tak k dalšímu přenosu viru. Nesrovnatelnou výhodou gelu je také to, že ho lze aplikovat na nerovnou plochu, do koutků úst a nejste nijak limitováni jeho velikostí, jako tomu je např. při použití náplastí. Přípravek aplikujte až 4× denně do jeho úplného zahojení.

www.urgo.cz


publikováno: 10. 11. 2015, v rubrice Medicína
Štítky: hygiena, péče o pleť, prevence, ústa

Další články v rubrice Medicína:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+