Aby to vašim dětem ve škole dobře šlo | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Aby to vašim dětem ve škole dobře šlo

5. 9. 2023
Soutěž byla ukončena.

Nástup do školy či školky je pro mnohé děti náročný. Soutěžte s námi a získejte pro své potomky balíček doplňků stravy Naturevia s omega 3 a vitaminem D, který jim usnadní návrat do školních lavic.

Omega 3 pro bystré školáky a předškoláky

Děti se učí od rána do večera. Aby jim to šlo snáze, podávejte jim omega 3 mastné kyseliny, které přispívají ke správné funkci mozku a nervové soustavy.

Tím mají také vliv na soustředění a paměť. Svým dětem můžete podávat třeba novinku Naturevia Omega 3 Smart Kids, která má podobu želé s ovocnou příchutí. A stačí jen jeden kousek želé denně! Obsahuje totiž porci 360 mg omega 3 a přesně takové množství stačí vašim ratolestem na to, aby měly dostatek elánu.

„Supervitamin“ pro silnou imunitu

Chcete-li, aby vaši potomci netrávili více času doma v posteli než ve škole či školce, pak byste měli podpořit také jejich obranyschopnost. Pro její správné fungování je důležitý vitamin D. Proto byste jim ho měli pravidelně dávat a vsadit můžete třeba na doplněk stravy Naturevia Vitamin D3-Efekt kids. Postačí jen jedna cucací pastilka denně a děti budou mít zajištěnou potřebnou dávku.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěžní otázka:

Kde se vyrábí doplněk stravy Naturevia Omega 3 Smart Kids?

a) V Kanadě

b) Ve Švýcarsku

c) V Norsku

Tři výherci, kteří do 22. 9. 2023 správně odpovědí na soutěžní otázku a budou vylosováni, obdrží balíček přípravků Naturevia, který obsahuje Omega 3 Smart Kids a Vitamin D3-efekt Kids. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením škola.

Odesláním emailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.


publikováno: 5. 9. 2023, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: dítě, školák, vitaminy

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+