Arnika, bylinka pro vaše svaly i klouby | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Arnika, bylinka pro vaše svaly i klouby

6. 6. 2022

Arnika má ráda světlé horské louky, kde její nápadně žluté květy určitě nepřehlédnete. Je chráněná a její léčivé účinky se využívají odedávna. Dokáže mírnit bolesti z přetížení i ty, které souvisí s revmatem. Zvyšuje prokrvení, má desinfekční účinky, výrazně podporuje hojení a stejně dobře dokáže uvolnit svaly. V Alpě využívají sílu byliny na podporu regenerace svalů, kloubů a šlach.

Na bolesti z přetížení i drobné úrazy

ALPA Francovka s arnikou je bylinný lihový roztok k vnějšímu použití. Pomáhá revitalizaci pohybového aparátu a tím udržuje jeho výkonnost. Ulevuje kloubům i namoženým svalům, prokrvuje tkáně a snižuje únavu. Francovka s arnikou působí protizánětlivě a hojivě, takže ji můžete použít i na drobná poranění.

Masážní Alpa krém s arnikou přináší rychlý pocit úlevy a osvěžení namoženým svalům. Postačí lehká masáž, kterou zvládnete sami a budete překvapeni, jak rychle vás znovu postaví na nohy. Dokáže revitalizovat pohybový aparát, a to je pro bezbolestný pohyb zásadní. Vítaným bonusem je nejen přírodní složení, ale i kvalitní masťový základ a jeho blahodárné působení na pokožku. Určitě stojí za vyzkoušení.

www.alpa.cz


publikováno: 6. 6. 2022, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: bolest, klouby, svaly

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+