Bemer terapie pomáhá proti civilizačním chorobám | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Bemer terapie pomáhá proti civilizačním chorobám

18. 5. 2018

Stres, hodně práce, málo spánku, ještě méně odpočinku a také nevhodná strava. To jsou jen některé neduhy, kterými ničíme svoji psychiku, ale i fyzickou schránku. Navíc stárneme. To vše zapříčiňuje poškození cévního systému v oblasti mikrocirkulace. Naše tělo se správně neprokrvuje. Což má za následek velké množství zdravotních problémů. Poruchy prokrvení představují v dnešní době civilizační nemoc číslo jedna.

Cíleně podporuje mikrocirkulaci krve

Bemer terapie je vědecky ověřená léčebná metoda, která cíleně, která cíleně podporuje mikrocirkulaci krve, lymfatický systém, zvyšuje imunitu, zmírňuje bolesti, funguje jako kyslíkový doping a pomáhá po operacích. Tím se stává významným základem pro zachování a obnovu zdraví. ​

Jak Bemer terapie funguje?

Bemer terapie znamená další stupeň vývoje po klasické magnetoterapii. Jedná se o inovovanou a zcela unikátní metodu. Díky speciálním impulsům působí na buňky v těle, zlepšuje a obnovuje poškozenou mikrocirkulaci tzn. cirkulaci krve v těch nejmenších cévách. Mikrocirkulace tvoří 75 % celkového oběhu krve. Pokud naše buňky nedostávají potřebný přísun kyslíku a živin a není kvalitně odváděn odpad látkové výměny, nejsou schopny plnohodnotně plnit svoji funkci. To je důvod některých nemocí a nežádoucích zdravotních komplikací provázených až bolestivými projevy.

Pro koho je terapie určena?

Protože Bemer terapie přináší lepší vitalitu, náladu, spánek a léčbu zranění, doporučuje se všem věkovým skupinám, včetně novorozenců, malých dětí i těhotných žen. Pomáhá při celé řadě problémů, jako jsou migrény, chrápání, nízká imunita, problémy s pohybem, bolestí zad, kloubů, ale také v případě, že vás trápí vysoké hodnoty cholesterolu či v případě potřeby zvýšení výkonu. Na organismus působí celkově.

Jak ošetření probíhá?

Bemer terapie probíhá prostřednictvím certifikovaného zdravotního přístroje. Člověk se při této metodě položí na speciální podložku na lůžku, případně je možné přiložit individuální intenzivní díly na potřebné místo. Na přístroji se zvolí program, přesně podle vašeho problému, nastaví se tak na určitou dobu práce (od 8 do 30 minut) a míru intenzity, a to je vše. Vy jen odpočíváte, relaxujete, čtete si a přístroj vykonává svoji práci. Bezbolestně a bez námahy. Délka procedury a počet návštěv je doporučen po úvodní krátké konzultaci. Cena jedné aplikace Bemer terapie se pohybuje kolem 120 Kč (při zakoupení 10 aplikací můžete ve Studio Danah v Praze 8, Sokolovská 19 získat 2 zdarma). Regenerace po proceduře probíhá ještě dalších 12 hodin.

Pomáhá i vrcholovým sportovcům

Tento způsob ošetření používají vrcholoví sportovci, jako například Tina Weirather, alpská lyžařka a bronzová medailistka ze ZOH v Pchjongčchangu. Pomáhá jim před závody či utkáním jako kyslíkový doping, ke zvýšení maximálního výkonu. Nemohou si ji vynachválit, protože kvalitně regeneruje tělo po náročných trénincích.

Kvalitní regenerace nejen po úrazech

Bemer terapie také významně podporuje hojení ran a urychluje léčení po sportovních úrazech. Několikanásobný mistr světa v lyžování, olympionik Marc Girardelli, o ní říká: „Jako vrcholový sportovec musím překonávat překážky v podobě drobných zranění. A terapie Bemer vždy pomůže s kvalitní regenerací nejen po úrazech. Abych byl lepší než ostatní, potřebuji rychlou a účinnou regeneraci, na tom velmi záleží, to jsou ty momenty, kdy se rozhoduje, jestli váš výkon bude stoprocentní, jestli vyhrajete a získáte medaili a zapíšete se do historie.“, lymfatický systém, zvyšuje imunitu, zmírňuje bolesti, funguje jako kyslíkový doping a pomáhá po operacích. Tím se stává významným základem pro zachování a obnovu zdraví. ​


publikováno: 18. 5. 2018, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: cévy a žíly, detox, lymfa, nové technologie, senior, sportovci, zranění

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+