Braňte se infekcím | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Braňte se infekcím

13. 12. 2021
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: V přípravku VIROSTOP jsou použity extrakty z těchto rostlin: cist krétský, echinacea purpurová, šalvěj muškátová

Výherci: Eliška Jeníčková, Renata Weinerová, Martin Kozáček

Pandemie koronaviru je opět na vzestupu zejména kvůli nakažlivější variantě delta. V této době prestižní americký vědecký časopis Journal of Community Medicine and Public Health Reports uveřejnil studii, která testy potvrdila ochranný a preventivní účinek volně prodejného přípravku VIROSTOP.

Klinická studie a předchozí testy in vitro potvrzují, že používání sprejů VIROSTOP má přínos nejen z hlediska prevence a zmírnění příznaků nemoci Covid-19, ale také při vytváření vlastních protilátek pacienta. Během trvání klinické studie nebyl nikdo ve společné domácnosti s nemocným infikován.

VIROSTOP je přípravek ve formě ústního/nosního spreje, pastilek a dezinfekčního gelu, který obsahuje účinné extrakty cistu krétského s vysokým obsahem polyfenolů, echinacey purpurové a šalvěje muškátové. „Díky přírodnímu složení, nulové kontraindikaci a možnosti podávat jej už od tří let věku, je Virostop dostupný široké veřejnosti.

Pro podzimní a zimní období, kdy pandemie covid-19 opět nabírá na síle, může být spolu s očkováním a dodržováním protipandemických opatření ideálním řešením, jak snížit počet nových infekcí,“ říká MUDr. Emilie Niedobová, primářka Oblastní nemocnice Kolín.

Pozitivní vliv na imunitu

Ve skupině uživatelů přípravku VIROSTOP se vyvinula výrazně lepší imunitní reakce. Lze tedy předpokládat, že přípravek VIROSTOP snížil množství viru do té míry, že již nebyl detekovatelný pomocí PCR, ale že imunitní systém virus rozpoznal a vytvořil proti němu specifickou protilátku, která bude mít pro pacienta ochranný účinek v budoucnu.

Soutěžní otázka

Jaké rostliny jsou ve formě extraktů použity v přípravku VIROSTOP?

a) cist krétský, echinacea purpurová, šalvěj muškátová

b) cist krétský, heřmánek pravý, echinacea purpurová

Tři výherci, kteří do 19. 12. 2021 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží ústní a nosní sprej, pastilky (novinka), dezinfekční sprej (100 ml) a gel (200 ml). Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením prevence virostop.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 13. 12. 2021, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: COVID-19, prevence

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+