Bylinky pomohou s péčí o vaše ústa | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Bylinky pomohou s péčí o vaše ústa

21. 2. 2022
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Balzám Herbadent obsahuje řepík, heřmánek, šalvěj, mátu, hřebíček, fenykl a nátržník.

Výherci: Marie Kořínková, Jan Havlíček, Anna Ryšavá

Česká značka HERBADENT, jejíž počátky sahají až do roku 1897, se specializuje na bylinné produkty, především na ty, pečující o ústní dutinu. Dentální přípravky HERBADENT v sobě kombinují léty prověřenou léčivou sílu přírody a moderní technologie současné stomatologie a dentální hygieny. Obvyklé chemické přísady přípravků na ústní hygienu jsou v maximální možné míře nahrazeny přírodními látkami, a proto jsou výrobky vhodné i pro děti, pro kojící matky či osoby s citlivým organismem.

Rodinným stříbrem společnosti je klinicky ověřená receptura, složená z extraktů a silic 7 léčivých bylin. Extrakt řepíku, heřmánku, šalvěje a nátržníku dodává produktům jejich léčivé účinky. Mátová, hřebíčková a fenyklová silice tyto účinky zesilují, a navíc jim propůjčují jedinečnou vůni a svěžest.

Každodenní péče a prevence

Řada HERBADENT ORIGINAL je vhodná pro každodenní péči a pro prevenci zubního kazu a zánětů v ústní dutině. Nejznámějším produktem je tradiční roztok na dásně. Roztok lze doplnit či nahradit gelem, který může být s mezizubním kartáčkem použit i na čištění mezizubních prostor. Pro osvěžení dechu a odstranění nechtěných bakterií z úst či ošetření počínajících zánětů slouží bylinná ústní voda. Ústní voda HERBADENT se dá, díky bylinnému složení, používat dlouhodobě. Celou řadu pak doplňují bylinné zubní pasty ORIGINAL bez chemických pěnidel a barviv. Verze HOMEO neobsahuje mentol a fluor a je vhodná při léčbě homeopatickými přípravky.

Správné zubní kartáčky HERBADENT ORIGINAL ECO

Kartáčky byly vyvinuty v přímé spolupráci s českými zubaři a dentálními hygienistkami. Madla kartáčků jsou vyrobena z rýžové slámy, a proto jsou ekologicky šetrné. Dostupné jsou v pěti různých variantách dle stupňů tvrdosti vláken a v jedné variantě FLOSS se speciálními kónickými vlákny.

Nové bylinné balzámy

Neustále po ruce můžete mít Balzám na rty z bylin. Ten na rtech vytváří ochranný film a zároveň je vyživuje pomocí přírodních účinných látek. Mezi nimi nechybí bambucké máslo, pečující oleje pro zvláčnění rtů a také síla bylin v podobě hojivého extraktu z řepíku, heřmánku, šalvěje, nátržníku a éterických olejů z hřebíčku, fenyklu a máty.

Balzám na rty HERBADENT Forte přináší výživu a výbornou regeneraci obzvlášť suchým rtům náchylným ke koutkům. Úlevu jim navíc přinese i při pnutí během výskytu oparu. Extra silný balzám pokožce dopřává kromě léty osvědčeného bylinného extraktu také blahodárné účinky panthenolu a vitamínů A a E.

www.herbadent.cz

Soutěžní otázka

Vyjmenujte 7 léčivých bylin obsažených v receptuře balzámu Herbadent.

a) řepík, heřmánek, šalvěj, máta, hřebíček, fenykl, nátržník

b) šalvěj, řepík, heřmánek, nátržník, mochna, máta,fenykl

Tři výherci, kteří do 6. 3. 2022 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček s produkty Herbadent. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením léčivý herbadent.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány

publikováno: 21. 2. 2022, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: byliny, léčba, prevence, přírodní kosmetika, ústa, zuby

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+