Čaje pro duši i tělo v harmonii | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Čaje pro duši i tělo v harmonii

31. 3. 2021

Spokojený spánek je základem dobré kondice a psychické pohody. Pokud se vám nedaří klidně usnout nebo se potýkáte s nadměrným stresem, může vám pomoci konejšivá směs bylinek ve funkčním čaji TEEKANNE Spánek a nervy. Urologický čaj je tu zase pro každého, koho zaskočily nepříjemné svízele spojené s ledvinami a močovými cestami.

Léčivé rostliny umí posilovat zdraví a šetrně zahánět nejrůznější neduhy

Sáhněte po správné bylince a přírodní vzpruha vám pomůže proti mnoha potížím. Ideální směs bylinek můžete mít vždy po ruce díky řadě funkčních čajů od TEEKANNE.

Posilující spánek

Neustálý stres, nespavost a následné psychické vyčerpání není radno podceňovat. Přírodní řešení, jak tělo i psychiku zklidnit, přináší bylinný čaj Spánek a nervy. Hlavní složku tvoří kozlík lékařský, který tiší vnitřní neklid a přináší kvalitní nerušený spánek. V čaji nechybí ani dobře známé uklidňující bylinky meduňka a levandule, voňavé rostlinky, které dokážou navodit vnitřní ztišení, klidné usínání a celkovou duševní vyrovnanost.

Při problémech s močovými cestami

Jedním z faktorů, který umí fyzickou pohodu nečekaně narušit, jsou rozhodně problémy s močovými cestami. Urologický čaj od TEEKANNE obsahuje vyhlášenou trojici rostlin. Přesličku rolní, jejíž nať efektivně podporuje vylučovací funkce těla, nať žlutě kvetoucího zlatobýlu a do třetice také listy břízy, všudypřítomného stromu, který s nemocemi ledvin a močových cest umí výtečně pomoci.

  • Vydejte se po bylinkové cestě ke zdraví s funkčními čaji od TEEKANNE a dopřejte svému tělu harmonii, která je pro bezstarostné chvíle nepostradatelná. Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz.

publikováno: 31. 3. 2021, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: čaj, léčba, ledviny, močový měchýř, spánek

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+