Chcete mít zdravější tělo a mladší vzhled? | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Chcete mít zdravější tělo a mladší vzhled?

9. 12. 2021
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: KetoMix kolagen s kyselinou hyaluronovou má příchuťlesní směs.

Výherci: Radmila Vlčíková, Anna Pytlíková, Jaroslav Šich

Mnoha lidem se za poslední dva roky změnily v životě priority, ale právě Vánoce jsou stále tou nejlepší dobou, kdy můžete potěšit své blízké. Darujte jim i sobě ochucený KetoMix kolagen, který je ideálním dárkem pro každého.

Není tajemstvím, že kolagen prospívá kráse

O účincích kolagenu vědí i výrobci kosmetiky. Proto jej v regálech obchodů můžeme najít jako součást krémů, slibujících hladší pokožku bez vrásek, nebo šamponů pro pevnější a kvalitnější vlasy. To je ale jen velmi malá část toho, co kolagen doopravdy umí. Prospívá totiž také šlachám a kloubům a prakticky všem orgánům v těle.

Proto je KetoMix kolagen s kyselinou hyaluronovou a vitaminem C ideální dárek pro ženy i muže od 25. roku věku. Druhým kolagenem, který je součástí výhry, tak můžete potěšit někoho velmi blízkého. Kamarádku, sestru, maminku, babičku, tatínka, dědečka, ale i příteli nebo kamaráda. Je vhodný pro úplně pro každého! Jak je to možné?

Co je vlastně kolagen?

Kolagen je důležitou a hlavně nezbytnou součástí lidského organismu. Jde o nejhojněji se vyskytující a nejdůležitější druh proteinu v těle. Existuje na 30 různých typů kolagenu. Nejčastější typ se vyskytuje v kostech, kloubech, zubech, šlachách a kůži. Další typy jsou přítomny v chrupavkách, vlasech, svalech nebo cévách. O kolagenu by se dalo říci, že funguje v podstatě jako lepidlo pro naše tělo. Vytváří vazivo, čímž podporuje zdravou strukturu pokožky, svalové tkáně, kostí a šlach.

S věkem to bohužel lepší nebude

Naše tělo je navrženo tak, aby si vytvářelo svůj vlastní kolagen. Samozřejmě za předpokladu, že dostává všechny potřebné živiny. S věkem se přirozená tvorba kolagenu však začíná postupně snižovat. K poklesu dochází zhruba od 25. roku věku, po 45. roce už si tělo kolagen nevytváří takřka vůbec. Pozorovat to můžeme na přibývajících a stále hlubších vráskách, ke kterým se postupně mohou přidávat bolesti kloubů a také častější a závažnější nemoci. Na rychlosti úbytku kolagenu se kromě času podílejí také další faktory. K nejčastějším patří stres, nadměrné opalování nebo špatný životní styl v podobě kouření, holdování alkoholu a nedostatku spánku.

Jen krémy nestačí

Proces úbytku kolagenu lze naštěstí zpomalit. Alfou a omegou je důkladná péče o pleť a tělo. Kvalitní krémy a značková kosmetika ale stačit nebudou. Do vnitřní struktury kůže se takto kolagen dostane jen ve velmi malém množství. Tělu je potřeba dodávat výživu hlavně zevnitř. S tím pomůže KetoMix kolagen s kyselinou hyaluronovou. Rychle a jednoduše se vstřebává a skvěle chutná. Pravidelným užíváním jsou na těle vidět změny už za pár týdnů. KetoMix kolagen obsahuje hydrolyzovaný kolagen. Což velmi zjednodušeně znamená, že je snadněji přijatelný pro lidské tělo a vstřebává se přesně tam, kde má. Díky obsaženému vitaminu C posílí také vaši imunitu.

Proč je důležité doplňovat do těla kolagen?

● Zpevňuje pokožku a zabraňuje jejímu vysychání.

● Posiluje vlasy, nehty a zuby.

● Zlepšuje pohyblivost kloubů a pružnost vazů a šlach.

● Přispívá k normální funkci kostí, chrupavek a kůže.

● Dodává řasám hustotu a nehtům pevnost.

Bát se přibývajícího věku není potřeba. Stárnout se dá i s půvabem a elegantně. Je vědecky dokázáno, že příjem kolagenu zpomaluje proces stárnutí pokožky, zlepšuje její kvalitu i celkové zdraví těla. KetoMix kolagen s kyselinou hyaluronovou objednávejte na www.ketomix.cz, kde můžete najít i správnou odpověď.

Vyhrajte dárek i pro sebe

Abyste nemuseli zvažovat, zda si výhru možná nenechat, značka KetoMix věnovala do soutěže rovnou dvě balení KetoMix kolagen s kyselinou hyaluronovou a vitaminem C! Pokud se vám podaří vyhrát, získáte vánoční dárek pro sebe, ale rovnou i pro někoho blízkého.

Soutěžní otázka

Jakou příchuť má KetoMix kolagen s kyselinou hyaluronovou?

a) jahoda

b) malina

c) lesní směs

Tři výherci, kteří do 15. 12. 2021 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží dvě balení KetoMix kolagen s kyselinou hyaluronovou a vitaminem C. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením Vánoce kolagen.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 9. 12. 2021, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: klouby, kolagen, krása, ozdravné kúry, péče o pleť

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+