Do přírody bez obav! | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Do přírody bez obav!

29. 5. 2023

Malí nepříjemní roztoči, obtěžují jak nás, tak i naše čtyřnohé kamarády. Řeč je o klíšťatech. Dospělá klíšťata se nejčastěji vyskytují ve vysoké trávě, na keřích, kde uchycena za zadní nohy číhají na procházejícího člověka či zvíře. Jak se před nimi chránit? Pomoci může vhodné oblečení při toulkách přírodou a především pravidelné prohlížení, zda jsme si z lesa nepřinesli zakousnutého nežádoucího pasažéra. Čím kratší dobu je klíště přisáto, tím lépe.

Klíště umí pěkně potrápit hlavně přenášenými chorobami

Nejčastější je lymská borelióza, nemoc bakteriálního původu, kterou je podle studií nakaženo 10–40 % klíšťat. Chránit se dá také nejrůznějšími éterickými olejíčky (levandule, hřebíček, tymián), které klíšťatům údajně nevoní.

V místech s vyšším výskytem těchto roztočů je dobré vybírat dlouhé oblečení, zejména světlých barev, které zkomplikuje cestu klíšťat k naší pokožce.

Nezapomínejte, že na různé chronické formy zdravotních obtíží platí především naše imunita. A tu lze podpořit i přírodní cestou.

Náš tip: Kúra přírodních doplňků stravy Joalis klouby/klíště, ve které se propojuje síla informací s účinky bylin. Kúra podporuje správnou funkci imunitního systému a přispívá k normálnímu stavu kloubů, působí též antioxidačně a má vliv na činnost nervové soustavy. Jednotlivé přípravky jsou vybrány tak, aby se vzájemně podporovaly a zesilovaly tak svůj účinek.

Joalis ArtiDren® s obsahem lopuchu většího, který přispívá k normálnímu stavu kloubů a chrupavek.

Joalis Spirobor® obsahuje jitrocel kopinatý, který podporuje správnou funkci imunitního systému a přispívá k normálnímu stavu kloubů. Zároveň působí jako antioxidant. Obsažený vitamin B1 podporuje normální činnost nervové soustavy.

Joalis Imun s vitaminy B6 a B12 přispívá k normální funkci imunitního systému.

Víte že…

  • Klíště dokáže hladovět i déle než rok…
  • Nasáním umí klíště zvětšit svůj objem až dvěstěkrát…
  • Již neplatí, že by klíšťata nebyla na horách, objevují se i v nadmořské výšce nad 1 100 m n. m…
  • Klíšťata nejsou hmyz, patří mezi pavoukovce, řad roztoči…
  • Klíšťata v zimě nezemřou, ale schovají se do bezpečí, kde zimu prospí…
  • Klíšťat je na devět set druhů…

Joalis je česká firma založená v roce 1999. Vyrábí zcela unikátní přírodní informační doplňky stravy, ve kterých se propojuje síla informace s účinky bylin. Všechny přípravky Joalis mají certifikace o zdravotní nezávadnosti od Státního zdravotního ústavu. Za každým produktem informační medicíny stojí dlouhodobý výzkum a bádání na poli lidského zdraví a také mnoho úspěšných příběhů klientů, kteří věřili, že zdraví není v chemii, ale v nich samých. Přípravky Joalis spadají do oboru informační metody, holistického směru, který přistupuje k člověku celostněa orientuje se na přirozené samoléčicí schopnosti člověka. Joalis lze zařadit také do oblasti komplementární medicíny, neboť informační přípravky nejsou nasazovány místo standardních, ale doplňují je a často podporují účinek klasické medicíny. Značka Joalis postupně expanduje do jednotlivých zemí Evropy a spolupracuje s více než 10.000 poradci.

www.joalis.cz


publikováno: 29. 5. 2023, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: imunita, klíště, klouby

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+