Doplňky stravy pro oči a imunitu | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Doplňky stravy pro oči a imunitu

7. 3. 2022
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Kapsle doplňku stravy Naturevia OptiVizin obsahuje 25 mg luteinu.

Výherci: Viktorie Kmínková, Imrich Čatlóš, Pavlína Slámová

Odborníci spočítali, že průměrně denně ve svém volnu lidé zírají do počítače či mobilu téměř 8 a čtvrt hodiny. To je o 30 % víc času než před pandemií. Kvůli této extrémní zátěži jsou pak oči unavené. Chcete-li těm svým dopřát správnou výživu, soutěžte s námi o balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia. Najdete v něm přípravek pro namáhané oči i vitamin D na podporu imunity.

Práce na počítači, hraní her na notebooku, sledování videí v mobilu či seriálů v televizi představují pro oči zátěž. Dlouhodobé zaostření na konkrétní bod jim neprospívá a nepřidá jim ani neostrost a odlesky displejů. Když to znásobíte extrémním časem během pandemie, je jasné, že oči dostávají pořádně zabrat. Proto je nejvyšší čas, začít se o ně starat.

Správná výživa pro oči

Základem je správná výživa. Tu očím dodá doplněk stravy Naturevia OptiVizin Blue, který obsahuje bohatou porci luteinu, zeaxantinu, omega3 a zinku s vitaminem A. Lutein a zeaxanthin jsou součástí očního pigmentu, který působí jako „vnitřní sluneční brýle“, a ostatní obsažené látky jejich činnost ještě podpoří. Mnozí jistě ocení i to, že je přípravek ve formě veganských kapslí na bázi mořských řas, bez živočišné želatiny. Jedna jediná kapsle denně vám pomůže získat potřebnou výživu pro oči a zachovat dobré vidění co možná nejdéle.

Podpora pro imunitu

Ke správnému fungování imunity také přispěje vitamin D. Ovšem to není jeho jediný přínos. Tento supervitamin má komplexní vliv na organizmus a vědci o něm sepsali tisíce vědeckých studií. Pomáhá například zachovat zdravé kosti a zuby či přispívá ke správné činnosti svalů. Proto by rozhodně neměl chybět ve vaší domácí lékárničce. Zvolíte-li doplněk stravy Naturevia Vitamin D3-Efekt 1000 IU, pak vám bude stačit jedna maličká tableta denně a potřebnou denní dávku budete mít zajištěnou.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěžní otázka

Kolik mg luteinu obsahuje 1 kapsle doplňku stravy Naturevia OptiVizin?

a) 2,5

b) 25

c) 250

Tři výherci, kteří do 15. 3. 2022 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček s produkty Naturevia, který obsahuje doplňky stravy OptiVizin Blue a Vitamin D3-Efekt 1000 IU. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením vaše imunita.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány

publikováno: 7. 3. 2022, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: imunita, oči, prevence, svaly, zrak

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+