Doplňky stravy SWISS v soutěžním balíčku | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Doplňky stravy SWISS v soutěžním balíčku

20. 6. 2014
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Swiss Vitamin D3-Efekt Kids mají pomerančovou příchuť.

Výherci: Hana Habalová, Eva Huláková, Karla Kozelková, Jarmil Smetana

S letními radostmi u bazénu či táboráku se zvyšuje riziko zánětu močových cest. Proto si převlékejte po koupání mokré plavky a večer se víc přistrojte. Pokud se ale obtížím přesto neubráníte, měly by vám pomoci nové Swiss MEGA Brusinky Akut pro urgentní řešení potíží. Brusinky jsou označovány jako přírodní antibiotikum a jsou oblíbeným a zároveň účinným pomocníkem při infekcích močových cest.

Bez problému s močovými cestami

Swiss MEGA Brusinky Akut obsahují Cran-Max – patentovaný koncentrát nejvyšší kvality z celých plodů severoamerických brusinek, vyrobený unikátní technologií BioShield. Díky ní se účinné látky uvolňují postupně a jejich účinek je tak prodloužený.

Zdravé kosti

Ve výherním balíčku nechybí ani vitamin D, který potřebujeme všichni bez rozdílu věku. Jeho základním zdrojem jsou sluneční paprsky. Za určitých podmínek ho můžeme ze slunce získat až 80 % z celkového doporučeného denního příjmu. Používání ochranného opalovacího krému však jeho vstřebávání zabraňuje. Pak je vhodné ho dodat formou doplňků stravy jako je Swiss Vitamin D3-Efekt pro dospělé.

Pejskové pro malé nezbedy

Cucavé tabletky Swiss Vitamin D3-Efekt Kids pro děti mají tvar hravých pejsků, ovocnou chuť a v dětské pusince se snadno rozpustí. Jedna tableta dodá dětem dostatečnou denní dávku vitaminu D. Doplněk stravy je vhodný pro děti od tří let. Neobsahuje žádné chemické konzervanty, lepek, umělá barviva ani sladidla. Součástí výherního balíčku bude pro děti i klíčenka ve tvaru roztomilého plyšového pejska, který s dětmi může cestovat o prázdninách.

Nápovědu najdete na www.swissnatu­ral.cz

Soutěžní otázka

Jakou ovocnou příchuť mají Swiss Vitamin D3-Efekt Kids?

a) malinovou

b) pomerančovou

c) jablečnou

Čtyři výherci, kteří do 4. 7. 2014 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček s produkty SWISS. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením swiss na léto.


publikováno: 20. 6. 2014, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: antioxidanty, bolest, časté močení, dítě, kosti, léčba, ledviny, lékárna, prevence, vodní sporty, zánět

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+