Dopřejte si očistu a načerpejte energii v novém studiu Touch Therapy | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Dopřejte si očistu a načerpejte energii v novém studiu Touch Therapy

12. 3. 2019
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Studio Touch therapy najdete v Praze v ulici Elišky Krásnohorské 1021/12.

Výherce: Nina Nedvědová

S přicházejícím jarem nastává ta pravá chvíle k přirozené obnově sil, pročištění a probuzení organizmu. V dnešním uspěchaném světě však často potřebujete k čerstvé energii trochu pomoci. Každodenních starostí a únavy se dokonale zbavíte v novém ojedinělém studiu Touch Therapy, které prosvětluje slunce vysoko nad střechami domů v centru Prahy. Vykročte do jara pročištění, zdravější a svěžejší. Tady najdete místo, kde dávají důraz na vědomý dotyk, terapeutický přístup a meditativní prožitek.

Nechte si vyladit tělo na nový začátek

Touch Therapy si můžete dopřát třeba klasickou terapii, při které se díky hloubkové stimulaci akupresurních drah a uvolnění svalů pomocí teplého oleje prokrví pleť a odstartuje vylučování toxinů. Zharmonizuje vás také aromaterapeutická masáž pro kterou si sami zvolíte olej z vysoce kvalitní řady značky dōTERRA. Hluboké pročištění vám poskytne detoxikační terapie himalájskou solí spojená s hodinovou masáží celého těla. Ale to zdaleka není vše. Celou nabídku procedur vycházejících z ájurvédské medicíny, kdy se používá jen kosmetika a přípravky v bio kvalitě, se dozvíte po domluvě ve studiu Touch Therapy.

Dopřejte si luxus v přátelské atmosféře

Rozpusťte nánosy stresu a vychutnejte si okamžiky plné péče v designovém klidném prostředí se spoustou květin. Po proceduře si můžete dát sprchu, zachumlat se do županu, být chvilku sami a nechat doznít příjemnou péči. Možná vás sluníčko vyláká na terasu, kde si můžete vychutnat lahodný bylinkový čaj a užít si výhledy na centrum Prahy nedaleko Staroměstského náměstí.

  • Přijďte zažít něco výjimečného, co pomůže vašemu tělu i mysli. Nebo udělejte radost svým blízkým a darujte jim na některou terapii poukaz.

Více informací a rezervace na telefonním čísle +420 737 128 871 nebo na e-mailu info@tou­chtherapy.cz.

www.touchthera­py.cz

Soutěžní otázka

Kde najdete studio Touch therapy?

a) v ulici Elišky Krásnohorské

b) na Staroměstském náměstí

Jeden výherce, který do 31. 3. 2019 správně odpoví na soutěžní otázku, obdrží voucher na klasickou masáž. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením Touch Therapy.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 12. 3. 2019, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: ájurvéda, detox, krása, masáž, péče o pleť

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+