Drobné letní úrazy se zahojí rychleji | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Drobné letní úrazy se zahojí rychleji

29. 6. 2022

Odřeniny, drobné popáleniny, pořezání a další poranění kůže přirozeně patří k letním sportům, dětským hrám, turistice, opékání špekáčků či grilování. Nejen děti, ale celé rodiny bývají více aktivní, podnikají řadu výletů, zkouší nová dobrodružství, sportují, chodí po horách nebo dovádějí na pláži. Některým úrazům lze předejít, ale často za ně bohužel může neovlivnitelná náhoda. Pak se vyplatí vědět, jak takové odřeniny, spáleniny od slunce nebo třeba říznutí co nejrychleji ošetřit.

Na drobná poranění a oděrky je možné ihned použít Bionect Control Spray, který napomáhá fyziologickým procesům hojení ran. Díky obsahu účinných látek jako je kyselina hyaluronová či metalické stříbro, vytváří bariéru proti infekci a urychluje proces hojení. Bionect Control Spray má navíc praktické balení ve spreji. Stačí nastříkat a sprej okamžitě vytvoří na pokožce ochranný film podobný zásypu.

V lékárničce či cestovní tašce by neměl chybět Bionect Krém, který je vhodný k léčbě podrážděné pokožky (např. i od sluníčka) a kožních poranění. Hlavní složkou krému Bionect je kyselina hyaluronová, která díky svým unikátním vlastnostem podporuje proces hojení ran, tvorbu nové tkáně, udržuje vlhké prostředí, stimuluje tvorbu nových cév a redukuje vznik jizev. Ať už vyrážíte na letní výlety za dobrodružstvím kamkoli, vždy je dobré mít s sebou sprej a krém Bionect, jenž pomohou k rychlejšímu hojení poraněné kůže, ale vyřeší i závažnější kožní problémy.

  • Produkty jsou k dostání ve vybraných lékárnách.

publikováno: 29. 6. 2022, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: lékárna, péče o pleť, zranění

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+