Funkční čaje TEEKANNE v novém balení! | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Funkční čaje TEEKANNE v novém balení!

4. 10. 2019

Funkční řada čajů TEEKANNE patří k oblíbeným přírodním nápojům. Díky optimální směsi vybraných bylinek příznivě působí na organismus a poskytuje mu oporu při nejrůznějších zdravotních potížích. Společnost TEEKANNE se rozhodla tuto čajovou edici po vizuální stránce modernizovat a přichází s jejím inovativním re-designem. Právě nyní se tak obaly všech funkčních čajů představují v nové svěží podobě.

Léčivé čaje

Krabičky z řady léčivých čajů TEEKANNE lze i po změně designu na regále spolehlivě rozpoznat, a to dokonce lépe než dřív díky výraznější viditelnosti. Jejich současný inovovaný vzhled vychází z dřívějšího stylu, na který jsou zákazníci zvyklí. Nynější design však přesto získal na atraktivitě. Oproti původnímu obalu zdobí levou stranu novější kulaté logo TEEKANNE a díky jednoduchému bílému pozadí působí obal po re-designu příjemnějším a čistším dojmem.

Větší prostor dostávají na obale samotné léčivky, které hrají v bylinkové čajové směsi prim. Jejich svazek na pravé straně etikety zobrazuje rostliny tak, že je mohou příznivci léčivých bylin snadno rozeznat. Pro větší přehlednost přibyla na etiketě také silueta, podle které lze ihned odtušit, pro který typ zdravotních problémů je konkrétní čaj určený.

Na imunitu

V novém stylu budou od nynějška dostupné všechny čaje této řady, a to včetně novinky TEEKANNE Imunita. V období viróz a nachlazení si mohou zákazníci vybrat, zda si připraví čaj TEEKANNE Dýchací cesty a krk v klasické verzi, nebo jeho pikantnější variantu TEEKANNE Dýchací cesty a krk se zázvorem. Oba čaje znají zákazníci pod dřívějším názvem Nachlazení. Složení se na rozdíl od názvu však nikterak nezměnilo a milovníci bylinek si tak i při rýmě a kašli mohou pochutnat na zdravé síle přírody.

  • Objevte i další chutě čajů TEEKANNE nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz.

publikováno: 4. 10. 2019, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: byliny, čaj, prevence

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+