Intenzivní zpevňující emulze na problematické partie | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Intenzivní zpevňující emulze na problematické partie

25. 6. 2014

Boj s celulitidou je běh na dlouhou trať a vyžaduje změnu životního stylu, vytrvalost a sebezapření. Žádné zázračné kosmetické přípravky vás celulitidy na počkání a bez vlastního úsilí nezbaví. Unikátní emulze EFFFI shape EXCLUSIVE od české firmy Allivictus vám ale tento boj značně usnadní. Pomáhá nejen proti pomerančové kůži, ale její hlavní devizou je unikátní patentovaná směs REGU-STRETCH, která znatelně redukuje strie. Ambasadorkou emulze se stala herečka Eva Čížkovská, která je svou krásnou postavou i ve zralém věku pověstná.

Zlepšuje vzhled strií a brání vzniku dalších

Složení EFFFI shape EXCLUSIVE odpovídá posledním trendům v oblasti výzkumu kosmetických přípravků na pokožku problematických partií s výskytem celulitidy a strií. Zásadní složkou této emulze je revoluční patentovaná směs aktivních látek REGU-STRETCH, která chrání strukturu pokožky, má zpevňující účinky a stimuluje syntézu kolagenu, čímž zlepšuje vzhled již vzniklých strií a brání vzniku dalších poškození.

Pomocníci z přírody

EFFFI shape EXCLUSIVE obsahuje i mnoho dalších účinných látek, které působí v dokonalé synergii: pupečník asijský, který napomáhá ke zpevnění ochabující pokožky; jerlín japonský, jenž obsahuje rutin prospěšný kožním cévám; révu vinnou, která obsahuje antioxidační a hydratační látky; jírovec maďal, který tonizuje pokožku; jablečník obecný, jenž napomáhá ke zlepšení celkového stavu pokožky; papriku, která má na pokožku prohřívací efekt; kofein, jenž zvyšuje lokální metabolickou aktivitu a odstraňuje odumřelé kožní buňky; panthenol, který pečuje o pokožku, zvláčňuje ji a hydratuje a lecitin, jenž reguluje pH kůže, podporuje její ochrannou vrstvu a zamezuje jejímu vysoušení.

Zjemňuje pokožku a zvyšuje její lokální metabolizmus

EFFFI shape EXCLUSIVE tedy výrazně zlepšuje stav pokožky problematických partií při výskytu celulitidy, strií a celkově ochablé kůže, tonizuje ji, zjemňuje její povrch, zvyšuje lokální metabolizmus a má regenerační účinky. Pravidelnou masáží dolních končetin směrem k srdci se zvýší pružnost a pevnost pokožky a podpoří se také odtok lymfy, což má na stav kůže značný vliv. Emulze navíc vyniká mimořádně rychlým a efektivním vstřebáváním hluboko do pokožky a ihned po aplikaci začíná působit i na spodní vrstvy epidermu, proto lze první účinky pocítit již velmi brzy.

k dostání na www.efffi-e.cz nebo na www.efffi.cz, případně na telefonu 601 394 218


publikováno: 25. 6. 2014, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: celulitida, krása, prevence, přírodní kosmetika, strie, tělová kosmetika

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+