Jak můžete pomoci svým namáhaným očím? | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Jak můžete pomoci svým namáhaným očím?

22. 9. 2022

Prázdninový volnější režim a dovolené jsou tytam. Návrat do práce znamená pro mnohé i návrat k počítači. Hodiny zírání do monitoru, mobilu či tabletu představují enormní zátěž pro oči. Ty jsou pak unavené. Pečujte o ně a dopřejte jim výživu, kterou si zaslouží. Soutěžte s námi a vyhrajte balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia pro namáhané oči.

Monitor počítače či notebooku, tablet, mobil i televize představují zátěž pro vaše oči. Neprospívá jim dlouhodobé zaostření na konkrétní bod, neostrosti či odlesky displejů a pak je tu ještě škodlivé modré světlo, které vyzařují. Při krátkodobé nadměrné zátěži způsobuje únavu očí, při dlouhodobé nadměrné expozici pak modré světlo může nevratně poškodit oční sítnici. Navíc den se čím dál rychleji zkracuje a sluníčko je stále častěji schované za mraky, takže v potemnělých místnostech často září právě jen digitální přístroje a vznikají nepříjemné kontrasty. Ulehčete očím a dobře se o ně starejte.

Správná výživa

Začít můžete správnou výživou. Vašim očím ji dodá přípravek Naturevia OptiVizin Blue. Tento doplněk stravy obsahuje bohatou porci luteinu, zeaxantinu, omega3 a zinku s vitaminem A. Lutein a zeaxanthin jsou součástí očního pigmentu, který působí jako „vnitřní sluneční brýle“. Ostatní obsažené látky pak jejich činnost podpoří. Mnozí jistě ocení i to, že přípravek je ve veganských kapslích.

K udržení stávajícího zraku pomáhají také omega3 mastné kyseliny. Jejich dostatečné množství vám zajistí doplněk stravy Naturevia Omega3 One-A-Day, který obsahuje čistý olej z volně žijících ančoviček v průzračných vodách u Peru. Tyto rybky mají vysoký obsah důležitých omega-3 mastných kyselin EPA a DHA, a proto jich je v přípravku dvakrát víc oproti produktům vyrobených z běžného rybího oleje. Díky tomu vám bude stačit pouze jedna kapsle denně.

Soutěžte s námi a získejte dvojici přípravků, které dodají vašim očím tu správnou výživu a pomohou vám zachovat dobré vidění co možná nejdéle.

  • Nápovědu najdete ZDE

Soutěžní otázka

Kolik mg luteinu obsahuje 1 kapsle doplňku stravy Naturevia OptiVizin Blue?

a) 2,5

b) 25

c) 250

Tři výherci, který do 9. 10. 2022 správně odpovědí na soutěžní otázku a budou vylosováni, obdrží balíček s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje OptiVizin a Omega3 One-A-Day. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením lutein.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 22. 9. 2022, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: oči, prevence, vitaminy, zrak

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+