Jak se mohou školáci chránit proti Covid-19? | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Jak se mohou školáci chránit proti Covid-19?

6. 9. 2021
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Nejúčinnější složka produktu VIROSTOP je cista krétská.

Výherci: Kamila Trávníčková, Zdeňka Lípová, Josef Osladil

Příchod nového školního roku je tentokrát spojen i s velkou hrozbou třetí vlny pandemie koronaviru, která může výrazně ohrozit kromě jiného také školní děti. Proto je nezbytné, aby školáci i studenti měli při návratu do lavic možnost chránit se před nákazou.

Dejte viru červenou!

Začátkem září se školy opět zaplnily. Letos se do vyučování v rámci základních a středních škol zapojí přibližně 700 000 žáků, dalších více než 100 000 čeká na začátek semestru na vysokých školách.

Každá jedna rodina se školou povinnými ratolestmi však bude vystavena velké zkoušce–ochránit děti před nákazou koronaviru. Riziko se s příchodem třetí vlny a s nástupem delta varianty stále zvyšuje a podle odborníků se nákaza bude šířit zejména mezi dětmi. Ty navíc mohou onemocnění Covid-19 dále šířit v rodinách. Faktem je, že děti do 12 let se v České republice zatím neočkují.

Důležitými pomocníky v boji s nákazou koronaviru se v předchozích měsících staly produkty VIROSTOP. Jejich oblíbenost potvrzuje fakt, že v Evropě se jich prodalo více než 2 miliony kusů. Tyto ústní a nosní spreje účinně chrání před nákazou onemocnění horních cest dýchacích, včetně Covid-19.

Účinná ochrana v podobě ústního a nosního spreje

VIROSTOP je založen na přírodních složkách, z nichž nejúčinnějším je extrakt z Cisty krétského. „Po nastříkání do hrdla či nosu vytváří na sliznicích ochrannou bariéru, přes kterou se viry nedostanou do organismu, a takto zabrání infekci. Tímto způsobem fungují i na všechny nové mutace. Produkty Virostop jsou tedy vhodné pro školáky, vysokoškoláky i učitele "vysvětluje špičkový maďarský virolog a klinický mikrobiolog Dr. István Jankovics.

  • Spreje, které jsou volně dostupné v kamenných i internetových lékárnách, jsou vhodné i pro děti od 3 let, takže jsou určeny i pro děti v mateřských školách. Jejich přírodní složení zaručuje bezpečnost i při kombinaci s jinými léčivy.

Společnost Herb-Pharma Corporation s.r.o, která spreje vyrábí, ještě před rokem provedla in vitro testy na buněčných tkáních, které prokázaly 100% účinnost Virostopu v boji s viry SARS-CoV-2. „Právě v souvislosti s návratem dětí do škol je maximálně důležitá vhodná a účinná prevence. A právě VIROSTOP je vhodnou prevencí i proti novým mutacím, což potvrdily i průběžné výsledky klinických testů,“ uzavírá Dr. Jankovics.

Soutěžní otázka

Jaká je nejúčinnější složka produktu VIROSTOP?

a) cista krétská

b) kontryhel

c) chrpa

Tři výherci, kteří do 20. 9. 2021 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží produkty Virostop. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením spreje virostop.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 6. 9. 2021, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: COVID-19, lékárna

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+