Jste rádi v pohybu a zima vás rozhodně neodradí? | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Jste rádi v pohybu a zima vás rozhodně neodradí?

2. 2. 2024
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Správná kombinace je ALPA gel kostival, kaštan, hřebíček.

Výherci: Eliška Jeníčková, Lada Kunetková, Leopold Vala

Pak si pobyt na horách ani letos nenecháte ujít. Ať vyrazíte na běžky nebo jste příznivci karvingových oblouků, můžete se těšit na průzračný vzduch, nezapomenutelné výhledy a spoustu jedinečných zážitků. Aktivní relax je to nejlepší, co pro sebe můžete udělat. Vyčistíte hlavu, zlepšíte kondici a domů se vrátíte možná trochu zničení, ale nabití energií. Je normální, že sem tam se něco nepovede a je dobré vědět si rady. Pomoc při drobných kolizích i větších úrazech nabízí Hemato krém od ALPY. Sáhněte po něm a budete překvapeni, jak brzy vás dostane zpět do formy.

Stačí špatné našlápnutí, pád nebo jiná kolize, která způsobí pohmoždění tkání. Zvýšený tlak spojený s nárazem poraní drobné kapiláry, následuje výron krve a vzniká modřina. Obvykle se modřina vstřebá sama, ale pokud jde o rozsáhlejší poranění, přidává se otok a bolí to, je dobré hojení podpořit.

Ulehčíme tím tělu, urychlíme rekonvalescenci a budeme dříve zase fit. Hemato krém je speciální přípravek pro regeneraci pohybového aparátu. Výborně zafunguje při zhmožděninách, vymknutí, vykloubení a dalších poraněních. Obsažený methylsalicylát výrazně podpoří vstřebávání modřin i celkovou regeneraci poškozených tkání. Hemato krém mírní otoky i bolestivost a je spolehlivým pomocníkem při drobných i větších úrazech. Snižuje dobu rekonvalescence i celkovou zátěž pro tělo.

Přítelem pohybu je také kostival. Jeho nápadné květy určitě znáte, ale ne každý ví o jeho léčivých schopnostech. Dokáže zmírnit bolest a podpořit regeneraci tkání. Urychluje vstřebání modřin i hojení pohmožděnin a pomůže také při bolestech zad i kloubů. Existuje celá řada mazání a vsadit na ty osvědčené se určitě vyplatí. Výtažky z kostivalu lékařského obsahuje ALPA gel a krém. Umožní vám hojivou masáž, prokrví tkáně a podpoří jejich regeneraci. Při drobných úrazech přinesou zaslouženou úlevu. Na ALPU se můžete spolehnout, ulevuje tělu a vrací vás do hry.

Odpověď na soutěžní otázku hledejte na www.alpa.cz

Soutěžní otázka

Která kombinace 3 gelů, které v Alpě vyrábějí, je správně?

  1. ALPA gel kostival, kaštan, hřebíček
  2. ALPA gel kostival, hřebíček, měsíček
  3. ALPA gel kostival, měsíček, heřmánek

Tři výherci, kteří do 18. 2. 2024 správně odpovědí na soutěžní otázku a budou vylosováni, obdrží balíček přípravků Alpa. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením alpa.

Odesláním emailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.


publikováno: 2. 2. 2024, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: klouby, kosti, svaly

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+