Jste unavení? Zkuste restart! | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Jste unavení? Zkuste restart!

9. 10. 2014

„Správně provedená detoxikace harmonizuje organizmus, přináší pocit zdraví, zbavuje únavy a pomáhá nastartovat jeho samoléčebné schopnosti,“ říká doktorka Lenka Čadová, vedoucí oddělení vývoje společnosti Valosun. Z osvědčených přírodních přípravků lze doporučit například nápoj Naturefood. „Díky kombinaci vitaminů, minerálů, kvalitních živin, vlákniny, enzymů, antioxidantů, bylin a ovocných extraktů obsahuje v jedné dávce vše, co organismus potřebuje,“ vysvětluje doktorka.

Jak je nápoj prospěšný?

Vitaminy C a E a rostlinné složky mají silné antioxidační vlastnosti, díky nimž omezují nežádoucí procesy oxidace v organizmu, chrání buňky a tkáně. Vitamin C pak také pomáhá při tvorbě kolagenu pro normální funkci cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů. Společně s niacinem a kyselinou pantotenovou pomáhají vitaminy ke snížení únavy a vyčerpání. Látky obsažené v přípravku přispívají podle lékařky také k udržení rovnovážné funkce imunitního systému a k normální činnosti srdce.

Chlorela pro správnou hladinu cukru a cholesterolu

„Všechny složky příznivě působí i na trávicí procesy, a to jak svojí enzymatickou aktivitou, tak vysokým obsahem různých druhů vláknin. Chlorela příznivě ovlivňuje hladinu krevního cukru a cholesterolu, pomáhá udržovat normální funkce střeva a podporuje růst prospěšných střevních bakterií,“ popisuje Lenka Čadová. Jak lékařka dodává, ideální přípravek je takový, který neobsahuje žádné umělé látky, konzervanty nebo barviva. Pořizovat si obdobný přípravek je pak vhodné pouze v kamenných lékárnách nebo jejich specializovaných a prověřených e-shopech.


publikováno: 9. 10. 2014, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: antioxidanty, detox, nemoci, ozdravné kúry, prevence, únava

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+