KetoMix Kolagen s kyselinou hyaluronovou | Přírodní léčba | Trendy zdraví

KetoMix Kolagen s kyselinou hyaluronovou

10. 3. 2021

Česká značka KetoMix přichází s Kolagenem s kyselinou hyaluronovou, který se rychle a jednoduše vstřebává, skvěle chutná a pomáhá v péči o pleť a tělo. Pravidelným užíváním se tělo dočká viditelných změn už za pár týdnů. Pleť získá díky kolagenu na pružnosti a výživě, vlasům dodá hustotu a lesk, nehty a řasy zesílí a zpevní a tělu poskytne dostatečnou péči, která má vliv nejen na vnější vzhled, ale i na vnitřní orgány, jako jsou kosti a chrupavky.

Málo pohybu, stres, nejistota, minimum sociálních kontaktů

Tělo má v této době méně energie a je vyčerpané. První náznaky únavy se projeví nejen v povadlé pleti, propadlých tvářích, ale unavená pokožka umí reagovat třeba i formou pigmentových skvrn. Stres může stát třeba i za lámavostí nehtů, padáním vlasů nebo bolavými klouby. Často prostě nestačí jen kvalitní krémy nebo šampóny, tělu je potřeba dodat výživu i zevnitř. A je to jednodušší, než byste si možná mysleli.

Kolagen jako nezbytná složka pro tělo

Kolagen je bílkovina, kterou si naše tělo dokáže přirozeně vytvářet, a která působí jako pojivo nejen v kostech, šlachách, vlasech, nehtech, ale především je nepostradatelnou složkou pokožky. Podílí se na pevnosti a pružnosti pleti a pomáhá potlačit nebo omezit výskyt vrásek. „Bohužel, přirozená tvorba kolagenu od 25. roku života klesá a po 45. roce už si tělo kolagen nevytváří vůbec. Proto je potřeba ho tělu dodávat. Výrazně tak omezíte nejen viditelné známky stárnutí, jako jsou vrásky a snížená pružnost pokožky, ale s jeho pomocí udržíte ve formě i vaše chrupavky nebo šlachy. KetoMix je především dieta a právě při ní pokožka může ztrácet pevnost. Proto jsme se rozhodli uvést na trh produkt, který tomu pomůže předcházet,“ uvedla Eva Sroka, marketingová ředitelka značky KetoMix.

Kompletní péče v jedné dávce

KetoMix kolagen s kyselinou hyaluronovou se výrazně podílí na péči o kosti, chrupavky, vlasy, řasy a nehty. Významně pomáhá i v boji proti vráskám. Obsahuje kolagen, který je hydrolyzovaný. Což velmi zjednodušeně znamená, že je snadněji přijatelný pro lidské tělo a vstřebá se přesně tam, kde má. Kromě toho je v produktu obsažen i vitamin C, který posiluje imunitu. KetoMix kolagen je balen v praktickém balení 30 sáčků. Pro dostatečný přísun kolagenu stačí denně rozmíchat jeden sáček s vodou a vypít.

Více informací na www.ketomix.cz

KetoMix kolagen s kyselinou hyaluronovou

• Zpevňuje pokožku

• Posiluje vlasy, nehty a zuby

• Zlepšuje pružnost vazů a šlach

• Přispívá k normální funkci kostí, chrupavek a kůže

• Dodává řasám hustotu a nehtům pevnost


publikováno: 10. 3. 2021, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: bílkoviny, kolagen, krása, vlasy, vrásky, zuby

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+