Koktejl s L-Karnitinem pro rychlejší hubnutí | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Koktejl s L-Karnitinem pro rychlejší hubnutí

25. 10. 2021
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: KetoMix Proteinový koktejl obohacený o L-Karnitin je nabízen ve třech příchutích: vanilka-jahoda, vanilka-malina, čokoláda-banán.

Výherci: Karel Veselý, Viktorie Kmínková, Petr Griebler

Novinka od KetoMix – proteinový koktejl obohacený o L-karnitin. Stejně jako ostatní KetoMix koktejly je i tento snadný a rychlý na přípravu, skvěle zasytí a kromě kvalitního proteinu dodá tělu také důležitou vlákninu, vitamíny a minerální látky. Obsahuje navíc lyofilizované ovoce a L-karnitin, který podporuje hubnutí.

Proteinové koktejly už dávno nejsou jen stravou pro sportovce. Výzkumy značky KetoMix ukazují, že se staly běžnou součástí jídelníčku a to právě proto, že jsou rychle připravené a jsou plnohodnotným jídlem.

Pokud ovšem chcete s pomocí proteinových koktejlů hubnout, musíte si dávat pozor na jejich složení. Většina z nich obsahuje vysoké množství sacharidů. KetoMix proteinové koktejly mají naopak jejich obsah snížený, na chuti to ale nepoznáte.

Kromě procenta sacharidů je potřeba si u proteinových koktejlů hlídat i jejich další složení. Měly by obsahovat minerální látky, vitamíny a vlákninu. Naopak by neměly obsahovat žádné škodlivé chemické látky. Jen tak vašemu tělu nebude nic chybět nebo škodit.

KetoMix nízkosacharidové koktejly jsou dlouhodobě hodnoceny jako nejlepší na trhu. Nový bezlepkový koktejl obohacený o L-karnitin má mnoho zdravotních benefitů a pomáhá k ještě rychlejší redukci váhy.

Proč pít KetoMix koktejl s L-karnitinem

• Jde o výborné proteinové jídlo, které máte připravené za pár vteřin a zasytí vás na dlouhou dobu. Je tedy skvělý pro všechny, kteří nemají čas.

• Kromě toho ale, díky obsahu L-karnitinu, dodá vašemu tělu i energii, podpoří váš metabolismus a tak urychlí i proces hubnutí.

• L-karnitin potlačuje chuť k jídlu a pomáhá zabraňovat ukládání tuků.

• Má pozitivní vliv i na fungování mozku a pomáhá lépe se soustředit a vnímat.

• Funguje jako antioxidant, takže zabraňuje poškozování zdravých buněk volnými radikály, čímž posiluje obranyschopnos­t těla.

  • O nové KetoMix koktejly si nyní můžete zasoutěžit. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku. Nápovědu na ni najdete na stránkách www.ketomix.cz.

Soutěžní otázka

KetoMix Proteinový koktejl obohacený o L-Karnitin je nabízen ve třech příchutích, ve kterých?

a) vanilka-jahoda, vanilka-marcipán, vanilka-malina

b) vanilka-jahoda, vanilka-malina, čokoláda-banán

c) vanilka-pistácie, vanilka-limetka, čokoláda-malina

Tři výherci, kteří do 19. 11. 2021 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží 3 koktejly, každý s jinou příchutí, šejkr, a odměrku. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením L-Karnitin.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 25. 10. 2021, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: hubnutí

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+