Kouzlo podzimu si užijete s lahodnými funkčními bylinnými čaji | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Kouzlo podzimu si užijete s lahodnými funkčními bylinnými čaji

21. 10. 2022

Máte strach ze sychravého počasí, podzimního nachlazení, zvýšené únavy a nedostatku energie v důsledku zkracujících se dní a úbytku slunečního světla? Funkční bylinné a zelené čaje AHMAD TEA z řady NATURAL BENEFITS posílí imunitu, dopomohou ke kvalitnímu spánku, dodají energii i důležité vitaminy a minerály, ale především mají díky obsahu pečlivě zvolených přírodních ingrediencí lahodnou chuť, kterou si zamilujete.

Nedostatek sluníčka, deficit spánku, spěch a stres spojený s podzimním pracovním nasazením a blížícím se závěrem roku, nedostatek pohybu, špatná životospráva a málo času stráveného na čerstvém vzduchu – to vše spolu se sychravým počasím se jednoznačně musí podepsat na našem zdraví, nebo přinejmenším na našem rozpoložení, fyzickém i psychickém. Nečekejte na obtíže spojené se všemi těmito hrozbami a sáhněte zavčas po spolehlivých pomocnících, kteří vás na toto náročné období připraví!

Vyzkoušejte 100% přírodní bylinné a zelené funkční čaje AHMAD TEA z řady NATURAL BENEFITS, která byla speciálně navržena právě na podporu zdravého a vyváženého životního stylu. Vedle novinek SLEEP a DIGEST můžete vyzkoušet i BEAUTY, SLIM, IMMUNE a ENERGY. Všechny pečlivě vybrané bylinné směsi vás okouzlí svou lahodnou chutí i blahodárnými účinky!

SLEEP – funkční uklidňující a relaxační čaj na podporu spánku Dobrý a kvalitní spánek je nezbytný pro zdravé tělo a spokojenou mysl. Proto je tato lehká, ale luxusní směs květů, medu a meduňky ideálním bylinným čajem, který zklidní a připraví ke spánku. Základ tvoří heřmánek, ceněný po celém světě pro své harmonizující a protistresové vlastnosti. Jemnou luční vůni umocňuje voňavá meduňka. Tyto složky jsou zvýrazněny levandulí, lípou a mučenkou, tedy bylinami, které jsou po staletí známé svými zklidňujícími a relaxačními účinky. Směs doplňují kousky sušeného medu – med je přirozeným společníkem heřmánku, v nálevu se dokonale rozplývá a přináší uklidňující zlatavou sladkost. Tento báječný květinový nálev vám pomůže se uvolnit, uklidnit a rychle usnout. Čaj SLEEP je vyroben pouze z přírodních ingrediencí a NEOBSAHUJE KOFEIN.

DIGEST – funkční čaj na podporu zažívání 100% přírodní vyvážená bylinná směs sametové chuti DIGEST podává pomocnou ruku trávicímu systému. Díky dokonalému očistnému mixu máty, lékořice, fenyklu a biotinu (neboli vitaminu H) tento lahodný bylinný čaj uklidňuje a regeneruje. Základem je máta, která se již po staletí používá jako přírodní prostředek proti zažívacím potížím. Další příměsí je kořen lékořice a fenykl pro jejich anýzové tóny, trocha heřmánku a ostružinových listů pak umožní rozkvět jemné letní chuti. Ale je to právě přídavek přírodního biotinu, který skutečně zvyšuje trávicí schopnosti tohoto čaje. Biotin, komplexní vitamin skupiny B, pomáhá tělu přeměňovat potravu na energii, což přispívá ke zdravějšímu metabolismu. Díky svému složení je tento čaj skvělý k pití po vydatném jídle – okouzlí chuťové pohárky, zároveň spolehlivě napomáhá trávení sytých jídel a zmírňuje nadýmání. Směs DIGEST je zcela BEZ KOFEINU, tedy ideální k pití večer pro bezproblémové trávení během spánku, o jehož kvalitu se navíc spolehlivě postarají heřmánkové listy.

www.ahmadtea.cz


publikováno: 21. 10. 2022, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: byliny, čaj, prevence, spánek, zažívání

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+