Léčení silou přírody | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Léčení silou přírody

12. 11. 2019
Soutěž byla ukončena.

Správná odpovděď: Na webových stránkách knihykazda.cz najdete v kategorii Zdraví a životní styl také knihu o zdravém dýchání.

Výherci: Marcela Dubinová, Hana Pášová, Jan Jonáš

V nakladatelství Kazda vyšla velmi zajímavá kniha pod názvem Léčení silou přírody. Autor a renomovaný lékař, Andreas Michalsen, v ní vysvětluje, proč jsou dnes tradiční léčebné postupy aktuálnější než kdykoli dřív.

Návrat k ověřeným postupům

Prof. Dr. Andreas Michalsen podrobil vědeckému průzkumu tradiční postupy, jako je léčba pijavicemi, pouštění žilou, jóga či půst, a s velkými úspěchy je uplatňuje v klinické praxi. Účinně jimi léčí nejrozšířenější onemocnění jako vysoký krevní tlak, artrózu či cukrovku, ale i mnohá další. V této knize ukazuje, jak lze čelit výzvám moderního života prostřednictvím metod odbourávání stresu a zdravého životního stylu.

Přečtete si také mnoho příběhů ze života pacientů a plány léčby nejběžnějších chronických onemocnění.

  • Andreas Michalsen je profesorem klinické přírodní medicíny na Charité, univerzitní klinice při Humboldtově univerzitě, a primářem oddělení přírodní medicíny v berlínské Immanuelově nemocnici. Tento internista se ve své klinické i vědecké práci věnuje léčení mysli a těla, „mind-body medicine“ (zahrnující meditaci, jógu, redukci stresu), nutriční medicíně a léčení půstem, z nichž se potom odvíjejí i další postupy. Se svým týmem rovněž zkoumá účinnost ájurvédy. Publikuje v řadě odborných časopisů a mezinárodnímu publiku přináší poznatky napříč přírodním lékařstvím a komplementární medicínou.

Soutěžní otázka

Najdete na www.knihykazda.cz v kategorii Zdraví a životní styl také knihu o zdravém dýchání?

a) ano

b) ne

Tři výherci, kteří do 25. 11. 2019 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží knihu Léčení silou přírody. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením Kazda.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 12. 11. 2019, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: artróza, diabetes, hubnutí, hypertenze, imunita, knihy

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+