Lednový detox zvládnete hravě | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Lednový detox zvládnete hravě

4. 1. 2024
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Jedna kapsle přípravku Naturevia Ostropestřec LipoAktiv obsahuje 200 mg ostropestřce.

Výherci: Pavel a Monika Pathanovi, Monika Marečková, Milan Čechtický

Právě teď je ideální čas na pořádný úklid! Díky novoroční očistě zbavíte své tělo škodlivých látek a dostanete do formy nejen své zažívaní, ale i imunitu. Soutěžte s námi a získejte balíček kvalitních přípravků Naturevia, který vám pomůže s detoxem, udržením váhy a navíc podpoří vaši obranyschopnost.

Ostropestřec pro zdravá játra a kontrolu hmotnosti

Také si občas zahřešíte? Pak vězte, že nezdravý životní styl se podepisuje na vašich játrech. Aby tento nápor játra zvládla, musíte se o ně dobře starat! V tom vám pomůže nový doplněk stravy Naturevia Ostropestřec LipoAktiv, který obsahuje silymarin, artyčok, cholin a vitaminy B6 a B12. Všechny tyto látky společnými silami pomáhají udržet naše játra fit. Silymarin, což je extrakt ze semen ostropestřce mariánského, pomáhá udržet jejich správnou funkci tím, že podporuje jejich činnost a také posiluje odolnost. Zároveň jde o silný antioxidant. Látky z artyčoku podporují metabolismus tuků, pomáhají regulovat cholesterol a díky nim tak budeme mít svou váhu snáze pod kontrolou. Cholin je pak důležitý pro to, aby játra neztučněla. Takže spolknout jednu veganskou kapsli denně za to stojí.

Probiotika pro zažívání

Kromě „úklidu“ v játrech byste však měli myslet i na svá střeva. K tomu, aby se vaše střeva dostala rychle do formy a obnovila se v nich správná rovnováha, vám pomohou probiotika Naturevia Laktobacily 5 Imunita. Tento doplněk stravy obsahuje unikátní komplex pěti vybraných kmenů laktobacilů a bifidobakterií lidského původu. V jedné kapsli je na 15 miliard těchto mikroorganizmů a přípravek navíc obsahuje i vitamin C, který podpoří vaši imunitu. Začněte tedy nový rok lépe. Zbavte své tělo škodlivin a podpořte svoji obranyschopnost. Uvidíte, že se budete cítit mnohem lépe.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěžní otázka

Kolik mg ostropestřce obsahuje 1 kapsle přípravku Naturevia Ostropestřec LipoAktiv?

a) 100

b) 150

c) 200

Tři výherci, kteří do 22. 1. 2024 správně odpovědí na soutěžní otázku a budou vylosováni, obdrží balíček přípravků Naturevia, který obsahuje Naturevia Ostropestřec LipoAktiv a Naturevia Laktobacily 5 Imunita. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením játra.

Odesláním emailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.


publikováno: 4. 1. 2024, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: antioxidanty, játra, prevence, probiotika, zažívání

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+