Masáž navodí pocit pohody | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Masáž navodí pocit pohody

20. 5. 2022

Masáž patří mezi nejlepší způsoby, jak snížit bolest nebo napětí a navodit pocit pohody. „Pozornost, péče a čas, které věnujete sobě samým se vám vrátí v podobě zlepšeného zdraví a v pocitu štěstí,“ píše například Emma Mitchell v knize Energie tvého těla. Instinktivně k ní přistupujeme ve chvíli, když nás něco bolí, cítíme se jako ztuhlí a rádi bychom vrátili tělo do pohody. Masáž dokonale „rozpouští“ stres, pomáhá při migréně, stejně dobře pomůže zbavit se pocitu těžkých nohou a spolehlivě nás vysvobodí od bolesti při ztuhlých svalech šíje či zad.

Máte za sebou náročný den a nedaří se vám dostat se do pohody?

Rozpusťte stres pohybem a odměňte se masáží. S vhodným přípravkem ji zvládnete sami a ten osvobozující pocit. Bylinný masážní gel a krém Alpa jsou ideální pro masáže kloubů, svalů a páteře. Zafungují rychle a spolehlivě vrátí tělo do pohody.

Zatímco obsažený mentol uleví od bolesti, máta peprná a eukalyptus zvyšují prokrvení a snižují napětí měkkých tkání, jehož následkem je celková úleva.

Oba přípravky využívají přirozenou sílu bylin a osvědčenou francovkovou recepturu. Ukážou vám, jak dostat tělo zpět do pohody a pomohou i tehdy, když se cítíte jako „rozlámaní“, třeba při nachlazení nebo chřipce. Koupíte na e-shopu značky nebo v obchodech.

ALPA Francovka je Čechů srdcovka

Legendární ALPA Francovka letos slaví 109 let a je stále plná síly a zdraví. Když se v roce 1913 poprvé objevila na pultech, zrod legendy tehdy nikdo neplánoval. Jedinečná receptura s využitím 14 léčivých bylin však úspěch proklamovala a díky univerzálnímu použití si okamžitě získala své příznivce.

Zájem o ni rostl, což dokládá i fakt, že během 2. světové války byla na příděl a dnes je součástí většiny domácností.

„Pomůže, kde může“- je to právě universální použití spolu s vysokým účinkem, proč se Francovka těší tak velké oblibě. Proto ji zná skoro každý Čech.

Výborně zafunguje při revmatických potížích, podpoří regeneraci namožených svalů a ve spojení s masáží pomůže rozhýbat ztuhlé klouby nebo bolavá záda. Postaví na nohy tělo zmožené námahou a pomůže i v případě drobných úrazů. V době viróz a nachlazení oceníte také její antibakteriální účinky– stačí pár kapek Francovky rozpuštěných ve vodě a můžete inhalovat nebo kloktat při bolestech v krku, kašli, rýmě nebo nachlazení.

Ikonická Francovka je pomocníkem při sportu, práci i odpočinku a vaši přízeň a důvěru si skutečně zaslouží. Dodnes sází na původní, čistě přírodní a léty osvědčené složení a nezměnila ani své symboly. Stále ji najdete v typické lahvičce se sytě modrou etiketou a zářící žlutou hvězdou.

www.alpa.cz


publikováno: 20. 5. 2022, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: bolest, cvičení, klouby, masáž, svaly

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+