MatchaTea Gastro vám rozsvítí pošmourný podzim | Přírodní léčba | Trendy zdraví

MatchaTea Gastro vám rozsvítí pošmourný podzim

19. 10. 2015
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Pravý čaj Matcha pochází z Japonska.

Výherci: Vendy Kubáčová, Karel Matysík, Božena Pružinová

Na podzim bychom v žádném případě neměli zapomínat na zdravou výživu, posílení imunity a povzbuzení. Pomocníkem je originální čaj Matcha z Japonska, který je mimořádný tím, že obsahuje proteiny, kofein, vlákninu, vitamíny, minerály, katechiny a vysoký podíl aminokyselin prospěšných pro lidské tělo. Je možné ho přidávat do všech jídel. Hodí se nejen na přípravu teplých či studených nápojů, ale také například do dezertů.

Ohřejte se zevnitř

K odbourávání únavy z těla a mysli dobře poslouží japonský císařský čaj Matcha s krásnou smaragdovou barvou. MatchaTea vás prostě probudí a navíc vykouzlí úsměv na vaší tváři, nevěříte?

Co je Matcha

Matcha je 100 % zelený čaj, který je získáván rozemletím čajových lístků ze zastiňovaných plantáží na mikrojemný prášek. Při výrobě nedochází k fermentaci, nepřidávají se žádné barviva, přísady ani konzervační látky. Vznikl před více než 800 lety. Z počátku byl užíván převážně buddhistickými mistry a samuraji, až teprve před nedávnem se začal konzumovat i v Evropě a velké oblibě se těší v Česku. Má nezaměnitelnou chuť a aroma.

Blahodárné účinky MatchaTea

„MatchaTea dodá energii, zdraví a sílu, posiluje paměť a soustředění, obsahuje vysoký podíl antioxidantů, snižuje cholesterol a cukr v krvi a pomáhá v boji proti nadváze,“ shrnuje Petr Patočka, ředitel společnosti Čajová květina s.r.o., která BIO MatchaTea dodává na český trh. Vědecké studie došly k závěru, že Matcha obsahuje 137krát více EGCG než běžný zelený čaj. EGCG je nejúčinnější antioxidant a výborný pomocník při spalování tuků. Při konzumaci čaje značky MatchaTea se zrychlí metabolismus až o 40 %. Obsahuje vysoké množství potřebných antioxidantů a vlákniny, které se v něm uchovávají díky originálnímu způsobu pěstování a zpracování. Dále má unikátní katechiny a aminokyseliny.

K čemu se MatchaTea Gastro hodí?

Čaj je jedinečný produkt i z hlediska různorodosti přípravy. Z čaje lze připravovat několik druhů teplých a studených nápojů, koktejlů, čokoláda, zmrzlina a další recepty, běžně jej tak využívají ve svých provozech cukráři, šéfkuchaři, pekaři a hodí se do každé domácí kuchyně. Recepty najdete na: http://www.mat­chatea.cz/recep­ty/.

MatchaTea Gastro si pořídíte například na eshopu www.matchatea.cz

Soutěžní otázka

Odkud pochází pravý čaj Matcha?

a) Japonsko

b) Filipíny

Tři výherci, kteří do 3. 11. 2015 správně odpovědí na soutěžní otázku, dostanou krabici MatchaTea Gastro od společnosti Čajová květina s.r.o. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením MatchaTea Gastro.


publikováno: 19. 10. 2015, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: čaj, hubnutí, imunita, nadváha, nachlazení, nákupy, nápoje, prevence

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+