Minerálka s přírodním vápníkem | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Minerálka s přírodním vápníkem

30. 12. 2022

Zdroj přírodního vápníku pro vaše tělo – to je přírodní minerální voda Theodora Kékkúti Calcia. Díky jedinečnému složení bohatému na vápník, který hraje v lidském organismu důležitou roli, je vhodným doplňkem každodenního pitného režimu. Theodora Kékkúti Calcia obsahuje 280 mg vápníku v jednom litru. Vypitím jedné 1,5l láhve tak přijmete 52 % doporučené denní dávky vápníku.

Přírodní minerální voda Theodora Kékkúti Calcia má více než stoletou tradici stáčení. Pochází z unikátní vulkanické oblasti chráněné jako národní park a je čerpána přímo z chráněného zdroje z hlubin země bez jakéhokoliv lidského zásahu. Za svou čistotu a složení vděčí místním geologickým a hydrogeologickým podmínkám a charakteru životního prostředí.

V rámci zdravého životního stylu a vyváženého pitného režimu dosáhnete příznivých účinků vápníku při vypití alespoň 0,54 l přírodní minerální vody Theodora Kékkúti Calcia.

  • Minerální voda Theodora Kékkúti Calcia je k dostání v jemně perlivé a neperlivé variantě v balení o objemu 1,5 l v běžné prodejní síti.

https://theodora-calcia.info/


publikováno: 30. 12. 2022, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: minerály, nápoje, prevence

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+