Nastartujte svou mužskou energii | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Nastartujte svou mužskou energii

20. 4. 2021
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Ambasadorem produktu ProMan Plus je Aleš Valenta.

Výherci: Luboš Eis, Marek Korpáš, Milan Herka

Výkon, síla a energie – to jsou tři hlavní atributy, které charakterizují moderního muže. Pro žádného muže ale není jednoduché udržet si v průběhu života stále stejný elán a vitalitu. Navíc, po třicátém roce života začíná mužům klesat hladina testosteronu a jeho úbytek je spojen i s celkovým poklesem psychické i fyzické výkonnosti a energie.

Andropauza

Testosteron je mužský pohlavní hormon zodpovědný za vývoj mužských rysů a za produkci spermií. Jeho hladina je nejvyšší v období dospívání. Po třicítce začíná pomalu klesat, a to v průměru o 1 až 2 % ročně. Tento proces se v průběhu stárnutí zintenzivní – muži si v tomto období prochází obdobou ženské menopauzy, tzv. andropauzou. Ta se může projevovat úbytkem energie, špatnou náladou, pomalejším metabolismem, slabší výkonností či sníženou smyslností. Celkové zpomalení a sedavější způsob života spojený s aktuální situací, kdy trávíme doma více času než obvykle, může být ve spojení s pomalejším metabolismem příčinou přibírání na váze.

S přicházejícím jarem přichází i větší chuť být aktivní

Je dobré této chuti využít a začít opět kultivovat pravidelnou fyzickou aktivitu a tím také nastartovat svou energii. Kvalitní spánková hygiena, pravidelný pitný režim a zdravá strava – všechny tyto činnosti nám k přílivu nové energie mohou pomoct.

Muži mohou právě v tomto období začít s podporou udržování stálé hladiny testosteronu, jenž může pomoci předcházet projevům andropauzy, a celkově pomoci udržet psychickou i fyzickou výkonnost. Skvělým řešením může být pravidelné užívání vysoce kvalitního doplňku stravy ProMan Plus, jenž obsahuje 12 přírodních látek, které ve vzájemné kombinaci efektivně a bez vedlejších účinků podporují udržení hladiny testosteronu.

Látky jako ženšen, rozchodnice růžová a pískavice řecké seno užívají po celém světě miliony mužů, jímž nejsou zdravotní příznaky spojené s poklesem hladiny testosteronu a s mužským přechodem lhostejné.

Nápovědu na soutěžní otázku naleznete ZDE

Soutěžní otázka

Jak se jmenuje ambasador produktu ProMan Plus, který je zároveň českým olympijským vítězem, jenž jako první člověk na světě skočil trojité salto s pěti vruty?

a) Jan Železný

b) Aleš Valenta

c) Roman Šebrle

Tři výherci, kteří do 26. 4. 2021 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček s dvouměsíční kúrou produktu ProMan Plus. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením testosteron.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 20. 4. 2021, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: andropauza, muž, testosteron

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+