Nedejte šanci podzimní „depce“ | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Nedejte šanci podzimní „depce“

27. 11. 2023
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Jedna tableta doplňku stravy Naturevia Magnesium 1 MEGA obsahuje 500 mg čistého hořčíku.

Výherci: Jindřich Lípa, Petra Radoušová, Marie Lohynská

Listopadové plačtivé počasí s sebou přinášejísplíny. Člověk propadá chmurám a příliš mu neprospějí ani krátící se dny a změna času. Pokud jste smutní, unavení a podzimní ‚depka‘ je vaše dobrá známá, soutěžte s námi o kvalitní doplňky stravy Naturevia, které vám pomohou zahnat podzimní splíny a také se díky nim lépe vyspíte.

Pořádná porce hořčíku pro nervy

Listopad bývá jedním z nejnáročnějších měsíců v roce. Během něj se totiž dohání spousta věcí. Takže stres a zátěž jsou v tomto období enormní. Nelze se tak divit, že občas někomu povolí nervy. Pokud však reagujete podrážděně téměř na cokoliv, jste rozladění, unavení a došly vám síly, je na čase doplnit hořčík. Právě při stresu se zásoba tohoto minerálu rychle vyčerpává.

Dodat svému tělu magnesium byste měli hned ze dvou důvodů. Zaprvé, pomůže ulevit při nervovém nebo psychickém napětí. Zadruhé, přispívají k tomu, abyste měli dostatek potřebné energie. Pokud jste ve velkém stresu či podáváte velké výkony (ať už fyzické či mentální), rozhodně vsaďte na doplněk stravy Naturevia Magnesium 1 MEGA, jehož jedna malá tabletka obsahuje opravdu pořádnou porci potřebného minerálu a zajistí vám potřebný přísun hořčíku. Vaše nervy pak budou jako ze železa.

Zmírnit napětí pomohou bylinky

Pro zlepšení nálady můžete udělat hodně i vy sami. Neutápějte se v žalu, ale místo toho někam vyrazte. Na výstavu, do kina či divadla. Nebo si aspoň otevřete svoji oblíbenou knížku. Pomůže vám to přijít na jiné myšlenky. Prostě se na chvilku zastavte a pokuste se zklidnit. V tom, abyste se dostatečně uvolnili a vyčistili si před spaním hlavu vám pomohou i bylinky. Ideální je například extra silná směs kozlíku lékařského, chmelu otáčivého, mučenky pletní a meduňky lékařské, kterou obsahuje přípravek Naturevia Sleepnox Forte. Díky němu se můžete snáze zbavit napětí a lépe pak usnete.

Přestaňte si zoufat a soutěžte s námi o balíček kvalitních doplňků stravy. Třeba se na vás štěstí usměje a vyhrajete!

Nápovědu k soutěžním otázkám najdete ZDE.

Soutěžní otázka

Kolik mg čistého hořčíku obsahuje 1 tableta doplňku stravy Naturevia Magnesium 1 MEGA?

a) 50

b) 500

c) 5000

Tři výherci, kteří do 11. 12. 2023 správně odpovědí na soutěžní otázku a budou vylosováni, obdrží balíček přípravků Naturevia, který obsahuje doplňky stravy Magnesium 1 MEGA a Sleepnox Forte. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením spánek.

Odesláním emailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.


publikováno: 27. 11. 2023, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: deprese, pohyb, prevence, psychika, spánek

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+