Nová probiotika na trávicí potíže | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Nová probiotika na trávicí potíže

4. 5. 2022

Roky prověřená, kvalitní a oblíbená probiotika míří ze Švédska na český trh. Tekuté širokospektrální probiotikum s názvem Probioform nabízí rychlé a šetrné řešení při trávicích obtížích. Je vhodné jak pro vegetariány, vegany, tak i pro ty, kteří trpí celiakií. Díky tekuté formě se velmi dobře a rychle vstřebává a působí na těch správných místech.

Unikátní tekutá forma

Probiotika, neboli kultury mikroskopických organismů, jsou pro náš organismus prospěšné a mají mnoho funkcí. Kromě toho, že pomáhají při trávení, zpracování potravy, jsou užitečné i pro náš imunitní systém a dodávají nám více energie. Unikátní tekutá forma Probioform je navržena tak, aby dodávala maximální dostupnost živých bakterií přímo do střev a snadno se tak vstřebávala do střevní stěny. Díky tomu tak téměř okamžitě poskytuje veškeré výhody probiotik.

Vzniká fermentací

Probioform vzniká kaskádovou fermentací, díky které jsou uchovány všechny podporující kyseliny a látky produkující tzv. dobré bakterie, jako jsou například enzymy, antioxidanty, vitamíny B a K. Díky tomuto jedinečnému fermentačnímu procesu je Probioform velmi stabilní produkt, proto není nutného uchovávat v chladu či lednici.

„Probioform přináší lidem do života kvalitní produkty, lepší zdraví a pohodu,“ říká Klára Urbancová, zástupkyně společnosti Probioform v České republice, a doplňuje: „Spotřebitelé ocení jeho uživatelskou jednoduchost, vysokou kvalitu produktu, autentickou a svěží chuť. Je bez jakýchkoliv dalších přidaných látek, bez cukru a bez lepku, tudíž ho mohou konzumovat opravdu všichni. Ideální umístění může být například na kuchyňské lince, kde je po ruce celý den, a my si ho tak můžeme kdykoliv během dne doplnit do svého oblíbeného nápoje nebo ho využít i k výrobě domácích produktů, např. Kysaného zelí. Přidáním pouze jedné lžíce Probioform pomůžeme nastartovat fermentační proces našeho výrobku, a ještě mu tím dodáme více zdravých bakterií.“

Probiotika Probioform vytváří prostředí s nízkým pH 3,7, což zajišťuje přežití prospěšných mikrobů, když vstoupí do trávicího systému, který má ještě nižší pH 2,4. Kaskádová fermentace je dynamická fermentační receptura, která produkuje prvky, které jsou přirozeně a biologicky aktivní. Tyto prvky odrážejí enzymový kaskádový proces, který probíhá v lidském těle. Tuto jedinečnou a pokročilou technologii používá Probioform k poskytování nejlepšího tekutého probiotického doplňku bez inulinu.

Johan Erle, nutriční expert a majitel společnosti, společně se svými přáteli hledal optimální řešení pro své zdraví, což vedlo k vytvoření značky/společnosti Probioform. Podařilo se jim vytvořit produkt, který nabízí řešení široké škály trávicích obtíží. Za 11 let svého působení si vybudovala pevné místo v péči o zdraví a stala se jednou z nejoblíbenějších značek probiotik především ve Skandinávii. Probioform, kromě probiotik, nabízí i další potravinové doplňky, které budou postupně dostupné i v České republice.

je možné ho objednat na www.probioform.cz


publikováno: 4. 5. 2022, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: prevence, probiotika, zažívání

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+