Obdarujte svou polovičku láskou v různých podobách… | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Obdarujte svou polovičku láskou v různých podobách…

10. 2. 2017

Láska a příroda, to jsou obě mocné čarodějky. Spojte jejich magickou moc na svatého Valentýna a darujte lásku v té nejlepší a nejzdravější podobě. Svátek všech zamilovaných letos připadá na všední den, nic ale nebrání si jej užít se vším všudy. A hlavně večer…!

Už naši předkové věděli, že čokoláda je přírodní afrodiziakum

K tomu pomáhá vylučovat hormony štěstí a cítíme se díky ní tak báječně. Využijte toho právě na Valentýna a darujte čokoládové pralinky. Ne však ledajaké! Láska prochází žaludkem, a proto si dejte záležet a vyrobte si doma jejich čerstvou a zdravou variantu. Zuzana Lužná, autorka několika ebooků a kurzů o RAW stravě, LoveOfRaw.cz doporučuje svůj oblíbený recept:

Čokoládové pralinky s kešu krémem Zuzky Lužné pro NĚJ

Ingredience na čokoládu: 50 g kakaového BIO a RAW másla (Vitalvibe), 40 g kokosového za studena lisovaného oleje (Vitalvibe), 2 – 4 polévkové lžíce medu, 20 g kakaového BIO a RAW prášku (Vitalvibe)

Ingredience na krém: 50 g strouhaného BIO a RAW kešu oříšků, 20 g strouhaného BIO kokosu, 1 polévková lžíce medu či jiného sladidla

Postup:

Kakaové máslo nastrouhejte na hoblinky a ve vodní lázni smíchejte s kokosovým olejem, medem a kakaovým práškem. Míchejte, dokud se nevytvoří čokoláda. Tu pak nalijte na dno formiček na pralinky a dejte na 5 minut do mrazáku. Mezitím připravte kešu krém. Kešu oříšky společně se strouhaným kokosem a sladidlem nasypte do mixéru a rozmixujte do krémové konzistence. Ta se vytvoří díky uvolněnému tuku z oříšků. Poté vyndejte z mrazáku formičky a vložte kešu krém na ztuhlé čokoládové dno a pralinky zalijte čokoládou. Opět vložte do mrazáku na cca 10 minut a pralinky jsou připravené k podávání.

Proč si dopřát živou čokoládu?

Vysoká výživná hodnota čokolády závisí na její kvalitě a zpracování. Živá čokoláda je vyrobena z tepelně nezpracovaných kakaových bobů, a proto má tak obrovskou výživnou sílu a je jednou z nejdokonalejších superpotravin na světě. Obsahuje koncentrované množství minerálů, vitamínů a také enzymů. Naše tělo tak tuto čokoládu dokonale využije a vezme z ní maximum toho, co obsahuje.

Jaký je rozdíl mezi živou a klasickou čokoládou?

V zásadě platí, že čím vyšší obsah kakaa čokoláda obsahuje, tím je zdravější, zvláště proto, že neobsahuje cukr. Je rozdíl mezi živou čokoládou a vysokoprocentními čokoládami? Faktem je, že cenné látky se při zpracování běžné čokolády zničí a navíc se pak do ní přidá cukr, mléko nebo další látky, které naopak tělu škodí. Takže i vysoce procentní čokoláda, která není RAW, není tak obsahově výživná jako právě čokoláda živá.

  • Živou čokoládu si můžete dopřát v mnoha podobách: kakaový prášek, kakaové máslo, kakaové boby, kakaová pasta. Více se dozvíte v ebooku Zuzky Lužné „Zamilujte se do pravé syrové čokolády“.

„Viagra“ pro ženy

Ačkoli je ženský orgasmus stále jistou záhadou, při intimních hrátkách si ho chceme užívat všechny. Některé mají to štěstí, že ho dosahují pravidelně a různými způsoby, jiné ho třeba ani nikdy nepoznaly. To může změnit oblíbená léčebná a rehabilitační metoda pulzní magnetoterapie. „Působení magnetického pole má za následek vyšší prokrvení míst, kde se léčba aplikuje a díky tomu můžeme u žen pozorovat snazší dosažení klitorálního i vaginálního orgasmu. Magnetické pole taktéž produkuje slabé elektrické impulzy, které vnímají ženská nervová zakončení a reagují na ně. Díky tomu se zvyšuje vzrušivost a orgasmus nastupuje rychleji a s intenzivnějším prožitkem,“ vysvětluje MUDr. Václav Cikánek. Tyto účinky nejsou patrné jen bezprostředně po aplikaci, ale lze je pozorovat i 2–3 hodiny po ní. „V případě, že máte magnetoterapii již doma nebo se ji chystáte koupit, nebojte se ji využít i pro zkvalitnění vašeho sexuálního života,“ dodává MUDr. Václav Cikánek.

Více informací: http://pulzni-magnetoterapi­e.cz/, http://loveofraw­.cz/, http://www.zi­votplnyzdravi­.cz/


publikováno: 10. 2. 2017, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: čokoláda, dezerty, sex, vitaminy

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+