Ostropestřec a laktobacily pomohou s lednovou očistou | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Ostropestřec a laktobacily pomohou s lednovou očistou

11. 1. 2023
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: V jedné kapsli přípravku Naturevia Ostropestřec forte tvoří účinná látka silymarin 80 %.

Výherci: Eva Brezňanová, Jan Weber, Monika Pathanová

Začněte nový rok důkladným úklidem. Při správně zvoleném detoxu zbavíte své tělo škodlivých látek a dostanete do formy nejen své zažívaní, ale i imunitu. Soutěžte s námi a získejte balíček přípravků Naturevia, který vám pomůže při detoxikaci organizmu a navíc podpoří vaši obranyschopnost.

Ostropestřec pro játra

Chcete-li se pustit do očisty, musíte začít u jater. Právě ta totiž zbavují organizmus toxických látek. Ovšem dělají toho mnohem víc. Vykonávají přes 300 funkcí a jsou jedním z životně důležitých orgánů. Bylinkou, která na ně má blahodárný vliv, je ostropestřec mariánský, jehož semena obsahují silymarin. Tato látka podporuje nejen očistu jater, ale i jejich regeneraci. Zároveň pomáhá udržovat jejich správnou funkci a podporuje zažívání. Mimo to je ostropestřec velmi silný antioxidant, který pomáhá chránit buňky celého organizmu proti poškození volnými radikály a před nepříznivými vnějšími vlivy. Má také blahodárný vliv na zdraví srdce a správnou hladinu krevního cukru. Myslíte-li to s očistou vážně, pak byste měli sáhnout po doplňku stravy Naturevia Ostropestřec forte, jenž patří k nejsilnějším na trhu a stačit vám bude jedna kapsle denně.

Probiotika pro zažívání

Kromě „úklidu“ v játrech byste však měli myslet i na svá střeva. K tomu, aby se vaše střeva dostala rychle do formy a obnovila se v nich správná rovnováha, vám pomohou probiotika Naturevia Laktobacily 5 Imunita. Tento doplněk stravy obsahuje unikátní komplex pěti vybraných kmenů laktobacilů a bifidobakterií lidského původu. V jedné kapsli je na 15 miliard těchto mikroorganizmů a přípravek navíc obsahuje i vitamin C, který podpoří vaši imunitu.

Začněte tedy nový rok lépe. Zbavte své tělo škodlivin a podpořte svoji obranyschopnost. Uvidíte, že se budete cítit mnohem lépe.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěžní otázka

Kolik procent ze složení jedné kapsle přípravku Naturevia Ostropestřec forte tvoří účinná látka silymarin?

a) 50

b) 80

c) 100

Tři výherci, kteří do 25.1. 2023 správně odpovědí na soutěžní otázku a budou vylosováni, obdrží balíček přípravků Naturevia, který obsahuje doplňky stravy Naturevia Ostropestřec Forte a Naturevia Laktobacily 5 Imunita. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením játra.

Odesláním emailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.


publikováno: 11. 1. 2023, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: byliny, detox, játra, probiotika

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+