Podzimní záchrana ze srdce přírody | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Podzimní záchrana ze srdce přírody

14. 10. 2022

Nepříznivé povětrnostní podmínky, které se nyní stanou součástí našeho každodenního života, ale i méně energie a časté nemoci, bychom neměli podceňovat. Pomozte svému tělu naladit se na nové roční období bez ztráty energie právě pomocí bylinek.

Relaxační masáž v pohodlí domova

Masáže mohou přidat spoustu relaxace do vašeho večera po dlouhém pracovním dni nebo pomoci uvolnit vaše napjaté svaly po tréninku. Bez ohledu na to, zda masáž provádíte na sobě nebo na milované osobě, může pomoci zmírnit bolesti a zároveň nabídnout cennou a příjemnou chvíli klidu. Jaká by to ale byla masáž bez masážního oleje? Nejen, že jsou zábavným řešením pro zklidnění bolavých svalů, jsou také skvělým způsobem, jak posílit intimitu s partnerem a dostat se do kontaktu (fyzicky i duchovně) se svým vlastním tělem. Masážní olej PROFESSIONAL Alpská relaxační směs je ve vysoké míře zastoupena jedlovou, kosodřevinovou a tymiánovou silicí – ideální kombinace k osvěžující masáži urychlující regeneraci i na tzv. těžké nohy. Masážní olej PROFESSIONAL Regenerační, jak už název napovídá, má relaxační a zklidňující účinky, je tak vhodný i při stresu a nervovém vyčerpání.

Masážní svíčky zklidní mysl i tělo

Existuje spousta dobrých důvodů, proč mít svůj domov zásobený svíčkami – naplňují vzduch sladkou, relaxační vůní, vytvářejí zenové prostředí, které vám pomůže uvolnit se na konci dlouhého dne, a mohou navodit i romantickou náladu. Masážní vonné svíčky Green idea – černá orchidej, zelený čaj s opuncií, santal dřevo a lotos květ – ovoní nejen celý byt, ale navodí i příjemnou atmosféru. Po rozehřátí se bambucké máslo s voskem a mandlovým olejem rozpustí v luxusní masážní olej, který vaši pokožku provoní a současně ji zanechá hebkou a vyživenou. Kromě masáže lze rozehřátý vosk použít jako výživný tělový olej po bublinkové koupeli.

Záchrana při bolestech hlavy

Trápí vás časté bolesti hlavy a analgetika se stala vaším tichým společníkem? Právě bolesti hlavy jsou v současné době velmi častým civilizačním problémem, kterým trpí více než 30% populace. Pro 10 % populace jsou obtíže až paralyzující, zde potom hovoříme o migrénách. „Věta „Bolí mě hlava,“ je snad jednou z nejčastěji pronášených v moderním světě. Proto mě napadlo povolat na pomoc bylinky, jak je to u nás zvykem. Např. kopretina řimbaba se dlouhodobě používá při migrenózních stavech stejně jako vavřín neboli bobkový list,“ prozrazuje Jiří Pantůček. Proto vznikl doplněk stravy Migreen, který významně tlumí třeštění hlavy až o 75 %, včetně migrenózních stavů (výsledky spotřebitelské studie).

Pomocník při problémech se spánkem

Poruchy spánku jsou velice rozšířeným problémem, kterým trpí více než polovina populace. Při řešení poruch spánku, bychom v první řadě měli dodržovat spánkovou hygienu. Což znamená: chodit spát ve stejnou dobu, nevystavovat se stresovým situacím, nesledovat před spaním televizi či mobilní telefon a další. Pokud to k vyřešení problému nestačí, je vhodné zamyslet se nad šetrným, nenávykovým a zdravotně nezávadným řešení pomocí bylin. Jedinečná bylinná kompozice Sleepgreen tlumí projevy stresu, pomáhá plnohodnotné relaxaci a potlačuje poruchy spánku.


publikováno: 14. 10. 2022, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: bolest, masáž, prevence, spánek

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+