Polévky a nápoje Natural Balance od Oriflame vám dodají energii i vitalitu | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Polévky a nápoje Natural Balance od Oriflame vám dodají energii i vitalitu

22. 5. 2013

Portfolio švédské kosmetiky inspirované přírodou značky Oriflame se nyní rozrostlo o řadu potravinových produktů Natural Balance. Předním švédští vědci vymysleli nápoje a polévky, které poskytují vyváženou a optimálně složenou stravu nezatěžující organizmus a pomáhají zlepšit výživu všem, kteří podléhají v dnešní uspěchané době potravinovým zlozvykům.

Chutný koktej kdykoli po ruce

Přírodní nápoje z řady Natural Balance obsahují vysoký podíl bílkovin a také zmírňují hlad a chuť na sladké. Vybrat si můžete ze tří příchutí – vanilkové, jahodové nebo čokoládové. Koktejl připravíte kdykoli během dne smícháním s vodou nebo nízkotučným mlékem. Nápoj vám dodá potřebnou energii a zvýší schopnost soustředění. Nízký glykemický index zase podpoří vaši snahu přirozeným způsobem zhubnout. Koktejly obsahují kromě bílkovin také vlákninu, omega 3 kyseliny a vitaminy. Balení vystačí na 21 porcí.

Porce přírodního zdraví

Produktová řada Natural Balance obsahuje kromě nápojů také dva druhy polévek – chřestovou a rajčatovou. Nejlépe poslouží jako teplá svačina nebo část hlavního jídla. Vysoký obsah bílkovin obsažený v polévkách pochází ze tří vegetariánských zdrojů: sóji, brambor a hrášku a poskytuje tělu optimální profil aminokyselin. Polévky zvyšují hladinu energie a schopnost soustřední. Jsou bez lepku, laktózy, umělých barviv a konzervačních látek. I příprava je velice jednoduchá, stačí smíchat pouze dvě polévkové lžíce s hrníčkem horké vody a promíchat. Balení vystačí na 14 porcí.

Vědec s velkým snem

Produkty Natural Balance mají více než patnáctiletou tradici. Příběh přírodních potravinových doplňků se začal psát v centru pro zdravou výživu (Igelösa Life Science Community) v jižním Švédsku. Švédský profesor kardiotorakální chirurgie Sting Steen chtěl tehdy vytvořit plnohodnotnou stravu, která by nezatěžovala organizmus a pomáhala pacientům čekajícím na transplantaci orgánů. Během několikaletého výzkumu se podařilo vyvinout přírodní nápoj, který plně pokrýval potřeby oslabených pacientů. Složení produktu obsahovalo základní makroživiny (cukry, tuky, bílkoviny), které organizmus obohacují a nezatěžují. Revoluční složení se rozšířilo po celém světě a dnes má několik milionů nadšených zákazníku, kterým není lhostejné jejich zdraví a životní energie. Filozofie produktů je jednoduchá: Pokud se budete cítit dobře uvnitř, budete zářit štěstím i navenek. Jednoduchá matematika tak poslouží všem, kteří chtějí změnit svůj životní styl k lepšímu.


publikováno: 22. 5. 2013, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: hubnutí, nadváha, nové objevy, prevence

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+