Pomoc při problémech s prostatou i potencí | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Pomoc při problémech s prostatou i potencí

29. 11. 2020
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Základní složka přípravku Cemio RED3, který působí příznivě na prostatu, je slivoň africká.

Výherci: Petr Adrián, Josef Dostál, Karel Janda

Muži o intimních potížích neradi mluví, proto jsou to právě jejich ženy, které je nejčastěji přesvědčí k návštěvě urologa, když začnou mít problémy se zbytnělou prostatou. Není se zač stydět – potíže jako je časté močení (a to i v noci), slábnoucí či přerušovaný proud moči nebo urgence na močení postihují přibližně 40 % mužů po padesátce.

Obtíže se stupňují

Obtíže způsobuje benigní hyperplazie prostaty (BHP), což je jedno z nejčastějších nezhoubných bujení u mužů, které zároveň úzce souvisí i s potencí. Podle studií více než 50 % mužů při BHP ztrácí chuť na sex nebo mají problémy s erekcí a 38 % i s ejakulací. Důležité je ovšem nestrkat před zdravotními neduhy hlavu do písku, ale postavit se jim čelem, než se začnou obtíže stupňovat. Proto je žádoucí pomoci organismu vhodnými prostředky, mezi něž patří i potravinové doplňky s prospěšnými přírodními látkami.

Komplexní péče v jedné kapsli

Jedním z řešení mužských problémů je přípravek Cemio RED3, který podporuje zdraví prostaty, má příznivý vliv na potenci a zároveň mužům dodává vitalitu.

Základní účinnou složkou doplňku stravy je slivoň africká, působící příznivě na prostatu a přispívající k normální funkci močového měchýře a dolních močových cest. Dále produkt obsahuje řeřichu peruánskou, které se též říká maca. Ta podporuje sexuální zdraví mužů a jejich fyzickou kondici, má pozitivní vliv na plodnost i vytrvalost.

Dalšími důležitými složkami jsou sibiřský ženšen, len setý, kustovnice čínská, gumojilm jilmový a sója. Kombinace všech těchto látek dodává mužům vitalitu a opět jim navrací sebevědomí a chuť do života.

Udělejte si online test a zjistěte, jak na tom jste!

Přípravek RED3, vyvinutý ve Švýcarsku pro záruku nejvyšší kvality, můžete zakoupit v lékárnách nebo na www.red3.cz. Na tomto webu se dozvíte více informací o mužském zdraví a můžete si také udělat rychlý a jednoduchý online test, díky kterému během 5 minut z pohodlí svého domova zhodnotíte svůj aktuální zdravotní stav.

Tip: Vsaďte na švýcarský přípravek prvotřídní kvality a soutěžte o zlatý poklad!

Zakoupením luxusního vánočního balení Cemio získáte více než jen krásný dárek pro sebe nebo pro své blízké – můžete se zapojit do soutěže o švýcarský poklad! Vyhrát můžete jednu ze 30 zlatých cihliček, 500 ročních kůr Cemio a spoustu dalších výher. S Cemio přípravky vyhrává každý! Stačí vyplnit kód z vnitřní strany vánočního balení Cemio na stránkách www.cemiosoutez.cz a ihned se dozvíte, jaký dárek získáváte. Více informací naleznete na vnitřní straně obalu.

Soutěžní otázka

Jaká základní složka přípravku Cemio RED3 působí příznivě na prostatu?

a) aescin

b) slivoň africká

c) světlice barvířská

Tři výherci, kteří do 16. 12. 2020 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží přípravek Cemio RED3, které zajistí kúru na celý rok. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením pro muže.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 29. 11. 2020, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: muž, prostata, sex

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+