Pomocníci na nervy a zklidnění | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Pomocníci na nervy a zklidnění

29. 10. 2020
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Jedna kapsle přípravku Naturevia Sleepnox Forte obsahuje 600 mg kozlíku lékařského.

Výherci: Miluše Kyptová, Květa Tvarohová, Aleš Maurer

Hlavně nebýt pozitivní, si přeje mnoho z nás. Ovšem negativita také není zrovna výhrou, pokud se jedná o přístup. Černé myšlenky a stres zvlášť v této době trápí hodně lidí. Pokud i vy máte nervy na pochodu, soutěžte s námi o balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia, které vám pomohou náročné období zvládnout.

Vzpruha pro nervy

Skloubit home office s péčí o děti a domácnost je často nadlidský úkol. Perných chvilek zažívají rodiče během dne celou řadu. Ať už potomky máte či ne, v případě že reagujete podrážděně téměř na cokoliv, jste rozladění, unavení a došly vám síly, je na čase doplnit hořčík.

Tento minerál uleví při nervovém nebo psychickém napětí a dodá vám energii. Jeho ideálním zdrojem je doplněk stravy Naturevia Magnesium 1 Magnesium 1, jehož jedna malá tableta denně vám zajistí potřebný přísun hořčíku.

Bylinky pro zmírnění napětí

Ovšem posílení odolnosti nervů je jen jedna část. Musíte se také naučit se na chvíli zastavit a zklidnit se. Je to stejně důležité. Bez toho se bude jen stres kumulovat a dříve či později se negativně podepíše na vašem zdraví. Máte-li problém s uvolněním, vyzkoušejte bylinky. Například extra silná směs kozlíku lékařského, chmelu otáčivého, mučenky pletní a meduňky lékařské v přípravku Naturevia Sleepnox Forte vás dokáže napětí rychle zbavit.

Obojí, jak pevné nervy, tak klidnou mysl, budete v nejbližší době jistě potřebovat. Jak už to vypadá, čeká nás náročný podzim a možná i zima. Z toho důvodu neváhejte a zapojte se s námi do hry, ať jste na vše připraveni.

Nápovědu k soutěžním otázkám najdete ZDE

Soutěžní otázka

Kolik mg kozlíku lékařského obsahuje 1 kapsle přípravku Naturevia Sleepnox Forte?

a) 300

b) 600

c) 900

Tři výherci, kteří do 10. 11. 2020 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček přípravků Naturevia, který obsahuje doplňky stravy Magnesium 1 a Sleepnox Forte. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením pro zdraví.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 29. 10. 2020, v rubrice Přírodní léčba
Štítky:

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+