Posilujte imunitu speciálním čajem | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Posilujte imunitu speciálním čajem

26. 10. 2020

S přicházejícím podzimem a viry, které v sychravém a chladném počasí mají pré, přichází na řadu náš boj s nimi. Bojovat se dá nepřeberným množstvím přípravků – ovocem, tabletovanými vitamíny nebo sirupy. Na trhu se objevil pomocník pro posílení imunity, který je běžnou součástí denního příjmu tekutin. Bylinný čaj Fluidum Té Immunity bez nutnosti ohřívání vody a louhování je jedinečný v tom, že připravit si ho můžete opravdu kdykoli a kdekoli.

Pro celou rodinu

Fluidum Té Immunity je složen z extraktu z echinacey, šípku a zázvoru a příznivě ovlivňuje dýchací cesty, má antioxidantní funkci a podporuje imunitní systém. Nálev je v bio kvalitě, bez cukru a kofeinu, vhodný je tedy i pro děti. Revoluční je BIO čaj Fluidum Té v tom, že ho lze připravit během minuty téměř kdekoli a bez nutnosti čekat než se ochladí, si můžete čaj vychutnat.

Bylinkové a ovocno–bylinkové Té, ve více chuťově i funkčně vyladěných kombinacích, je vyráběno v České republice novou a velmi šetrnou metodou bez použití varu, dlouhé macerace, jakékoliv chemie nebo alkoholu.

  • Čaje Fluidum Té najdete v mnoha obchodech se zdravou výživou, jako je Sklizeno, Countrylife, v DM nebo na eshopu fluidumte.cz, rohlik.cz nebo lékárna.cz

publikováno: 26. 10. 2020, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: čaj, prevence

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+