Potřebujete dodat vitalitu? | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Potřebujete dodat vitalitu?

17. 3. 2023
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Pokud berete léky na cholesterol, měli byste užívat minimálně 100 až 200 mg koenzymu Q10.

Výherci: Dana Matysíková, Vladislav Novický, Marta Oravcová ml.

Chybí vám „šťáva“ a máte pocit, že už to není, co to bývávalo? Změňte to. Soutěžte s námi o balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia, které vám dodají potřebnou energii i minerály. S nimi se věk stane nicneříkajícím číslem a vy se budete cítit jako zamlada!

Elixír mládí

Přesně tak se přezdívá koenzymu Q10. Jde o životně důležitou látku, která se zařazuje k vitaminům, a má klíčovou roli při tvorbě energie a při prevenci buněčné degradace. Jenže kolem čtyřicítky začne jeho produkce v těle klesat. Tento „sešup“ je spojen se stárnutím a sníženou hladinou energie. Chcete-li tento proces zpomalit, můžete vsadit na doplňky stravy a přípravek Naturevia Koenzym Q10 Cardio, jehož jedna kapsle obsahuje extra silnou dávku vysoce kvalitního koenzymu Q10, selenu a vitaminů B a E, které společně pomáhají odstraňovat volné radikály, ochraňují buňky před poškozením a zbrzdí stárnutí. Stačí jedna kapsle denně a budete mít potřebnou denní porci životabudiče s přehledem zajištěnou.

Hořčík sníží únavu

Skvělým parťákem koenzymu Q10 je hořčík neboli magnesium. Ten přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Zároveň je důležitý pro energický metabolismus i správnou funkci nervového systému a svalů. Jeho dostatečný přísun pomůže snížit výskyt nepříjemných svalových křečí, které se mohou objevit při či po sportu. Oceníte jej však i v případě psychicky náročných dnů. Jeho ideálním zdrojem je doplněk stravy Naturevia Magnesium 1, jehož jedna malá tableta denně vám zajistí potřebný přísun hořčíku. Balení obsahuje 90 tablet, takže vám vydrží tři měsíce.

Díky této dvojici se budete cítit opět plní elánu a budete si užívat každý den naplno!

Nápovědu najdete ZDE

Soutěžní otázka

Kolik mg koenzymu Q10 byste měli denně užívat, pokud berete léky na cholesterol?

a) minimálně 30 až 49 mg

b) minimálně 50 až 99 mg

c) minimálně 100 až 200 mg

Tři výherci, kteří do 31. 3. 2023 správně odpovědí na soutěžní otázku a budou vylosováni, obdrží balíček s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje Koenzym Q10 cardio a Magnesium 1. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením vitalita.

Odesláním emailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.


publikováno: 17. 3. 2023, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: prevence, psychika, senior, únava

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+