Potřebujete zmírnit příznaky přechodu? | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Potřebujete zmírnit příznaky přechodu?

24. 6. 2022
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Jedna kapsle přípravku PerfectDay obsahuje 2 000 mg drmku obecného.

Výherci: Jarmila Turčinová, Jan Merta, Olga Waligórová

Přechod je pro mnoho žen velkým strašákem především kvůli jeho nepříjemným symptomům. K těm nejčastějším patří návaly horka, noční pocení, výkyvy nálad a únava. Jenže menopauza patří k životu a je jeho přirozenou součástí. Projde jí každá žena. Existují ale přípravky, které vám pomohou nepříjemné příznaky zmírnit a toto období zvládnout s grácií. Soutěžte s námi a vyhrajte doplňky stravy Naturevia PerfectDay a Koenzym Q10!

Přechod je pro každou ženu náročné období

Hladiny hormonů se v klimakteriu mění a to má vliv nejen na tělo, ale i psychiku. Vyrovnat se s těmito změnami vám pomůže doplněk stravy Naturevia PerfectDay. Jde o přírodní bylinný nehormonální přípravek. Každá rostlina v něm obsažená má svůj důvod. Ploštičník uleví od návalů horka a nočního pocení, drmek pomůže k hormonální rovnováze. Ke zklidnění a lepšímu spánku zase přispěje chmel. Patentovaný sójový extrakt pak dodá vysoké množství izoflavonů, což jsou fytoestrogeny, které pomáhají tlumit symptomy menopauzy. Společně vám tak pomohou náročné období překonat. Navíc přípravek obsahuje vitamin D, jenž je přispívá k udržení pevných kostí. Jistě oceníte i to, že jde o zcela přírodní prostředek, takže se nemusíte obávat jeho vlivu na tkáň prsou a dělohy.

Hořčík pomůže zlepšit náladu

S dalšími projevy přechodu pak pomůže magnesium. Přináší úlevu při nervovém nebo psychickém napětí a pomůže načerpat energii. Jeho nedostatek se může projevit podrážděností, nervozitou, únavou, depresí či nespavostí. Dostatečný denní přísun hořčíku vám zajistí jedna malá tableta doplňku stravy Naturevia Magnesium 1. Balení obsahuje 90 tablet, tak vám vydrží tři měsíce.

Soutěžte s námi a vyhrajte balíček přípravků, které vám pomohou překonat přechod a zmírnit jeho nepříjemné projevy. Díky nim zvládnete i toto období s grácií a nadhledem.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěžní otázka

Kolik mg drmku obecného obsahuje jedna kapsle přípravku PerfectDay?

a) 200

b) 2 000

c) 20 000

Tři výherci, kteří do 11. 7. 2022 správně odpovědí na soutěžní otázku a budou vylosováni, obdrží balíček s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje PerfectDay a Magnesium 1. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením „PerfectDay“.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 24. 6. 2022, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: byliny, klimakterium

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+