Překonejte rychle jarní únavu! | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Překonejte rychle jarní únavu!

14. 5. 2014
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Revital Multi forte obsahuje 13 minerálních lá­tek.

Výherci: Jiřina Nováková, František Fiala, Zdenka Bendová

Cítíte se unavení a nic vás nebaví? Udělejte s tím něco! Zamyslete se nad svým jídelníčkem, zda má dostatek ovoce a zeleniny a choďte co nejvíc ven na zdravý vzduch. Doplňte co nejdříve potřebné vitaminy a minerály také s pomocí doplňků stravy Revital Multi forte a Revital očista těla ve formě šumivých tablet.

Energie i krása

Revital Multi forte obsahuje komplex vitaminů a minerálních látek, které organizmus nezbytně potřebuje, ale nepřijímá je ze stravy vždy v dostatečném množství. Až 10 vitaminů, například skupiny B, dále C a E spolu se 13 minerálními látkami přispívá k posílení a správné funkci imunity i nervové soustavy a snižují pocit únavy. Zároveň chrání organizmus před škodlivým účinkem volných radikálů, který způsobuje stárnutí buněk pleti, očí apod. Hořčík příznivě působí při nervozitě, únavě či křečích. O krásnou, zdravou pleť a silné vlasy se starají zinek a selen. Zubům a kostem zase prospívá vápník a fosfor. Pro zdravé srdce a svaly je zásadní draslík. Vláknina napomáhá správnému trávení a působí detoxikačně, čímž pomáhá při hubnutí.

Očista těla

Revital Premium s extraktem z aloe vera a vlákninou z čekanky zvýší imunitu a pozitivně ovlivní trávení. Skvělá pomoc při detoxikaci organismu s vysokým obsahem až 150 mg aloe vera v jedné šumivé tabletě nabízí přírodní a efektivní způsob detoxikace organizmu. Přípravek navíc obsahuje vlákninu z čekanky a naopak nemá žádný přidaný cukr, proto je vhodný také pro diabetiky.

www.vitar.cz

Soutěžní otázka

Kolik minerálních látek obsahuje Revital Multi forte?

a) 13

b) 10

Tři výherci, kteří do 26. 5. 2014 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží Revital Premium a Revital Multi forte. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením revital jaro.


publikováno: 14. 5. 2014, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: antioxidanty, detox, drogerie, imunita, lékárna, mládež, nemoci, prevence, sportovci, srdce a cévy, student, vitaminy

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+