Přestaňte se trápit s únikem moči | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Přestaňte se trápit s únikem moči

30. 6. 2015
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Pánevní dno posiluje len setý.

Výherci: Hana Frauenterková, Petra Brázdová, Violeta Russová

Nedobrovolný únik moči trápí spoustu žen po 50. roku, ale také po těhotenství, následkem obezity, operace či nadměrné fyzické zátěže. Příčinou bývá často ochabnutí pánevního dna, které dokáže vedle cvičení posílit i doplněk stravy INCOVENAL COMFORT. Jde o první nehormonální tabletku s unikátním složením účinných látek jako jsou CEL complex, vitaminy a len setý. Pomáhá však i jinak.

Jak vám pomůže?

V doplňku stravy INCOVENAL COMFORT je len setý, který přispívá k posílení svalů pánevního dna a zlepšuje symptomy menopauzy. Hořčík zase podporuje normální činnost nervové soustavy a svalstva, vitamin D také přispívá k dobré činnosti svalů a vitamin C chrání buňky před antioxidanty a podporuje nervovou soustavu. Doplněk stravy ale nenahradí důležitou pestrou stravu. Nevzdávejte se ani vhodného cvičení.

  • Tablety zakoupíte v lékárně. Doporučená denní dávka je 2× denně 1 tableta. Polykají se celé, nerozkousané a zapíjejí dostatečným množstvím tekutiny.

www.incovenal.eu

Soutěžní otázka

Co posiluje pánevní dno?

a) len setý

b) hořčík

Tři výherci, kteří do 15. 7. 2015 správně odpovědí na soutěžní otázku, dostanou INCOVENAL COMFORT a overball. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením incovenal.


publikováno: 30. 6. 2015, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: gynekologie, hygiena, klimakterium, močový měchýř, nykturie, obezita, prevence

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+