Pro aktivní dovolenou | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Pro aktivní dovolenou

12. 7. 2023
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: 1 tableta přípravu Naturevia Magnesium 1 MEGA obsahuje 133 % doporučené denní dávky hořčíku.

Výherci: Jiřina Kubáčová, Martin Schwarz, Marta Oravcová ml.

Desítky kilometrů denně na kolech, dlouhé výšlapy po horách či sprinty po památkách dokážou unavit. Chcete-li se svými dovolenkovými plány udržet krok a vždy dorazit do cíle, zapojte se do naší soutěže o balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia, díky kterým nebudete skoro vědět, co je únava!

Připravte se na únavu a vyčerpání

Trasy máte naplánované, potrénovali jste a nemůžete se dočkat, až se přiblíží den D. Ale pozor, než se opřete do pedálů a vyrazíte na cyklostezku, měli byste doplnit hořčík. Právě tento minerál je nepostradatelný pro vaše tělo při fyzické i psychické zátěži a platí u něj rovnice, že čím větší výzvě čelíte, tím více ho potřebujete.

Magnesium hraje zásadní roli v hospodaření s energií a je také důležité pro správnou funkci nervového systému a svalů. Jeho dostatečný přísun vám pomůže snížit výskyt nepříjemných svalových křečí, které se mohou objevit během sportu či po něm. Zároveň také přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Takže plánujete-li aktivní dovolenou, měli byste s sebou rozhodně hořčík mít. Vsadit můžete na doplněk stravy Naturevia Magnesium 1 MEGA, jehož jedna malá tableta vám zajistí dostatečnou denní dávku hořčíku a pokryje i zvýšenou denní potřebu tohoto minerálu. Mimochodem hořčík oceníte i během psychicky náročných dnů a k nim v mnoha případech rodinná dovolená patří.

Koenzym dodá vitalitu

Jestliže hořčík zažene únavu, pak koenzym Q10 vám dodá sílu a vitalitu. Tato životně důležitá látka, která se zařazuje k vitaminům, má klíčovou roli při tvorbě energie a prevenci buněčné degradace. Kolem čtyřicítky začne přirozeně hladina koenzymu Q10 v těle klesat. Tento pokles je spojen s urychlujícím se stárnutím a na sobě ho pocítíte tak, že máte méně energie a rychleji se unavíte. Změnit to mohou doplňky stravy. Vyzkoušet můžete třeba Naturevia Koenzym Q10 Cardio, jehož jedna kapsle obsahuje extra silnou dávku vysoce kvalitního koenzymu Q10, selenu a vitaminů B a E, které společně pomáhají odstraňovat volné radikály, ochraňují buňky před jejich poškozením a tím i stárnutím. Stačí jedna kapsle denně a budete mít potřebnou denní porci životabudiče s přehledem zajištěnou.

Soutěžte s námi a vyhrajte balíček přípravků, díky kterým budete v kondici, plní energie a aktivní dovolenou si užijete naplno.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěžní otázka

Kolik % doporučené denní dávky hořčíku obsahuje 1 tableta přípravu Naturevia Magnesium 1 MEGA?

  1. 85 %
  2. 133 %
  3. 150 %

Tři výherci, kteří do 10. 8. 2023 správně odpovědí na soutěžní otázku a budou vylosováni, obdrží balíček s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje Magnesium 1 Mega a Koenzym Q10 cardio. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením dovolená.

Odesláním emailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.


publikováno: 12. 7. 2023, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: prevence, sportovci, srdce a cévy, svaly, únava

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+