Pro bystré školáky a předškoláky | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Pro bystré školáky a předškoláky

2. 2. 2023
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Doplněk stravy Naturevia Omega 3 Smart Kids se vyrábí v Norsku.

Výherci: Vlasta Novická, Martin Kozáček, Ivana Plechatá

Nebylo lednové vysvědčení podle vašich představ? Zkuste ve druhém pololetí kromě učení vsadit i na další trumfy. Ty můžete vyhrát v naší soutěži. Zapojte se do ní a získejte pro své potomky balíček přípravků Naturevia s vitaminem D a omega 3, které přispívají k dobré paměti a soustředění.

Omega 3 pro bystré školáky a předškoláky

Děti se učí od rána do večera, a to nejen ve škole či školce. Objevují spoustu nových věcí a poznávají svět. Aby jim to šlo snáze, podávejte jim omega 3 mastné kyseliny, které přispívají ke správnému vývoji a funkci mozku a nervové soustavy. Vliv mají také na soustředění a paměť.

Chcete-li mít jistotu, že vaše dítka dostanou dostatečné množství těchto zdraví prospěšných látek, vsaďte na novinku Naturevia Omega 3 Smart Kids, která má podobu želé s ovocnou příchutí. Je zcela přírodní. Neobsahuje žádné cukry ani chemické přísady. Navíc je bez nepříjemné rybí pachuti. Děti si ji proto oblíbí a ani si nevšimnou, že užívají rybí tuk. Díky unikátní technologii se z želé uvolňují zdravé mastné kyseliny omega 3 v takové podobě, jako když je přirozeně přijímáme z jídla. Jsou proto mnohem více vstřebatelné než z jiných doplňků stravy. Důležité je, že stačí jen jeden kousek denně! Obsahuje totiž pořádnou porci 360 mg omega 3 a přesně takové množství stačí vašim ratolestem na to, aby měly dostatek elánu na osvojování si nejrůznějších dovedností, takže ve škole jim to pak jistě půjde na jedničku!

„Supervitamin“ pro silnou imunitu

Chcete-li, aby vaši potomci netrávili více času doma v posteli než ve škole či školce, pak byste měli podpořit jejich obranyschopnost. Pro její správné fungování je důležitý vitamin D. Při jeho dlouhodobém nedostatku jsou děti, a nejen ty, náchylnější k nejrůznějším nemocem, zvláště pak těm virovým. Navíc déčko přispívá ke správnému vývoji a růstu kostí a zubů, což je u dětí zvlášť důležité. Proto byste jim ho měli pravidelně dávat. Ideálním zdrojem tohoto „supervitaminu“ je doplněk stravy Naturevia Vitamin D3-Efekt kids, který má podobu cucavých pastilek s pomerančovou příchutí. Postačí jen jedna pastilka denně a děti budou mít zajištěnou potřebnou dávku.

Zapojte se s námi do soutěže a vyhrajte obě důležité látky. Díky déčku a omega 3 mastným kyselinám pak budete klidněji a bez obav listovat v notýsku či žákovské knížce svých ratolestí.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěžní otázka

Kde se vyrábí doplněk stravy Naturevia Omega 3 Smart Kids?

a) V Kanadě

b) Ve Švýcarsku

c) V Norsku

Tři výherci, kteří do 20. 2. 2023 správně odpovědí na soutěžní otázku a budou vylosováni, obdrží balíček přípravků Naturevia, který obsahuje Omega 3 Smart Kids a Vitamin D3-efekt Kids. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením děti.

Odesláním emailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.


publikováno: 2. 2. 2023, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: dítě, prevence, školák, školka, vitaminy

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+