Probiotika v akci | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Probiotika v akci

23. 6. 2021

Herbalife Nutrition od května nabízí nový doplněk stravy Microbiotic Max, který obsahuje miliardy probiotik a inteligentních prebiotik. Je skvělým doplňkem k dosažení cílů v oblasti výživy. Microbiotic Max tvoří dvě miliardy živých probiotických bakterií, často označovaných jako „dobré bakterie“, kmenů Bifidobacterium lactis a Lactobacillus helveticus. Obsahuje také jedinečnou prebiotickou vlákninu Bimuno®.

Nejen pro zdravá střeva

Probiotika jako Lactobacillus a Bifidobacterium mohou pomoci vyvážit množství a rozmanitost dobrých bakterií ve střevech, zatímco probiotika slouží jako krmivo pro dobré bakterie a zároveň snižují počet těch špatných.

Střeva jsou tvořena biliony živých bakterií, které pomáhají vykonávat životně důležité funkce včetně trávení a získávání živin z potravy, regulace imunitního systému a dalších přínosů pro celkové zdraví a pohodu, a to včetně zdraví duševního.

„Důležitost příjmu probiotik a prebiotik se stává stále větší prioritou pro spotřebitele po celé Evropě. Živé bakterie a Bimuno® v produktu Microbiotic Max tvoří skvělou doplňkovou kombinací, která vychází z vědeckých poznatků a přináší mnoho zdravotních výhod,“ říká Andrea Bertocco, ředitelka pro vědecké záležitosti společnosti Herbalife Nutrition.

Produkt Microbiotic Max je dostupný v baleních po 20 sáčcích ve formě prášku, takže je možné ho mít neustále po ruce, ať už jste kdekoliv. Je bezlepkový a neobsahuje žádný přidaný cukr, sladidla, barviva ani konzervanty. Microbiotic Max má lahodnou vanilkovou příchuť. Obsah jedné dávky stačí smíchat se 100 ml vody. Užívá se před jídlem nebo k jídlu, případně je také možné ho přimíchat do již připraveného výživného nápoje Formula 1 od Herbalife Nutrition.

  • Produkt Microbiotic Max lze zakoupit pouze prostřednictvím Nezávislých Členů Herbalife Nutrition.

publikováno: 23. 6. 2021, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: probiotika, zažívání

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+