Problémy s klouby? Na pomoc přichází ověřená kyselina hyaluronová | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Problémy s klouby? Na pomoc přichází ověřená kyselina hyaluronová

8. 1. 2021
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Želé tablety Geloren Active mají příchuť červeného pomeranče.

Výherci: Ludmila Hlohová, Pavel Franců, Radmla Petrová

Bolavé klouby, vazy a šlachy. Bolesti, které se objevují i při běžném pohybu, umí znepříjemnit každodenní život. A trápí lidi bez rozdílu věku a pohlaví. Dobrou zprávou je, že problémům s klouby se dá předcházet. Čeští vědci vyvinuli kloubní výživu pro lidi, která se svojí silou vyrovná produktům, které byly dosud dostupné jen ve variantách pro zvířata.

Pro zdravé klouby

Klasické procházky, cvičení, ale i aktivní cvičení a velká fyzická zátěž. Seznam sportů a aktivit, při kterých zatěžujeme svoje pohybové ústrojí a svaly, je sáhodlouhý. Pro plně funkční klouby jsou důležité nejen pro sportovce a jejich výkony, ale i pro lidi ve vyšším věku, kteří se nechtějí trápit nepříjemnými bolestmi.

Čeští vědci vyvinuli Geloren Active pro lidi, kterým není lhostejné jejich zdraví a zároveň jim záleží na složení doplňků stravy, které si vyberou. Výzkumníci společnosti Contipro přišli s produktem tvořeným látkami, které pomáhají při problémech s klouby. Nejdůležitější z nich je kyselina hyaluronová.

Správnou odpověď najdete ZDE.

Soutěžní otázka

Jakou příchuť mají želé tablety Geloren Active?

a) jahoda

b) citron

c) červený pomeranč

Tři výherci, kteří do 20. 1. 2021 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží 2 balení tablet Geloren Active. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením geloren.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 8. 1. 2021, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: klouby

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+