Relaxační rituály s novou Aromachologií od L’Occitane | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Relaxační rituály s novou Aromachologií od L’Occitane

19. 8. 2014

Lahvičky jako z apatyky z časů dávno minulých. Taková je nová kolekce Aromachologie od značky L’Occitane, která využívá blahodárných účinků esenciálních olejů a vůní na lidské tělo i mysl. Seznamte se s retro kolekcí Relaxační řadou Aromachologie, která nabízí dva uvolňující rituály. S koupelnový po práci příjemně zrelaxujete a rituál před spaním vás ukolébá ke sladkým snům.

Koupelnový rituál

Spojuje účinky teplé vodní lázně se 100% přírodními vůněmi a vysílá tak mysli jasnou zprávu: je čas uvolnit se a nechat všechno plavat…

Relaxační koupelová sůl Dejte si před spaním koupel. Napusťte si horkou vanu (38°C) a přidejte jednu nebo dvě polévkové lžíce solných, vonnými oleji napuštěných krystalů z Camargue.

Relaxační sprchový gel Toužíte po uvolnění po práci? Když smísíte přirozeně pěnící bázi s teplou vodou, esenciální oleje obsažené ve sprchovém gelu projeví své blahodárné účinky.

Relaxační směs esenciálních olejů Tuhle lahvičku s esenciálními oleji opatrujte jako oko v hlavě. Rozpusťte pár kapek v koupeli a užívejte si aromatickou uvolňující lázeň.

Relaxační tělový krém Dopřejte svému tělu to nejlepší, ideálně před spaním. Nesmírně smyslné složení kombinuje sladký mandlový olej s pěti esenciálními oleji relaxačního rituálu.

Rituál před spaním

K relaxaci a klidnému spánku stačí pouze dobře zvolená kombinace esenciálních olejů. L’Occitane znalostí vůní a jejich vlivu na náladu a psychické rozpoložení využívá už od vzniku první řady Aromachologie v roce 1976. A nyní přináší novinku – řadu relaxačních výrobků z Rituálu před spaním, které zkvalitní váš spánek.

Relaxační vůně na polštář Základní podmínkou pro dobrý spánek je příjemná atmosféra v ložnici. Před spaním poprašte polštář relaxační vůní a nechte ji prostoupit ovzduším v ložnici. Vůně se zlehka usadí na povlečení. Je čas jít spát…

Relaxační masážní tělový olej Sladký mandlový olej z Provence ve spojení se směsí esenciálních olejů – jedinečný recept na kvalitní spánek. Olej vmasírujte do pokožky a vnímejte jemnou vůni, která uvolní vaše tělo i mysl a rozplyne stres. Pokožka je po aplikaci oleje vyživená a hladká.

Relaxační parfemované sáčky Tyto dva látkové sáčky jsou naplněné sušenou levandulí a výplní provoněnou esenciálními oleji z relaxační řady. Pro klidný spánek je položte na noční stolek nebo do blízkosti polštáře. Dobrou noc a krásné sny!

SÍLA VŮNÍ: vědecky ověřeno

Výrobky podporující kvalitní spánek z nové relaxační řady L’Occitane podrobila Evropská společnost pro výzkum spánku důkladným testům. Ty potvrdily, že výrobky podporují zdravé a klidné usínání a ověřily tak předešlé výzkumy laboratoří L’Occitane. „Význam působení vůní na lidský organismus prokazuje účinek esenciálních olejů, ať již v podobě rozprašovače nebo využití při masážích. Účinek esenciálních olejů byl měřen zejména ženami trpícími potížemi při usínání.“ Dr. Francois Duforez, lékař působící v Evropské společnosti pro výzkum spánku

www.loccitane.cz


publikováno: 19. 8. 2014, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: aromaterapie, koupelna, relaxace, spánek

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+