Sirup při vlhkém i suchém kašli | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Sirup při vlhkém i suchém kašli

2. 2. 2023

Mezi nejčastější zdravotní neduhy, které trápí lidi všech věkových kategorií, patří onemocnění dýchacích cest a respiračního traktu. Objevují se zejména v chladnější části roku, kdy tomu nahrává proměnlivost počasí a častý smog. Dospělí se s nepříjemným kašlem dokáže popasovat, jiná situace je však u dětí. Obtěžující dráždivý kašel je dokáže pěkně potrápit.

Na suchý i vlhký kašel

S těmito zdravotními neduhy bývá většinou spojený i dráždivý kašel, který představuje zejména pro děti výraznou zátěž na horní a dolní cesty dýchací. To vede k častějšímu vyčerpání a únavě dítěte. Kašel je proto potřeba začít řešit včas jelikož se jedná o jeden z příznaku onemocnění respiračního traktu. Kašel dělíme na suchý a vlhký tzv. produktivní. Jenže jak poznat, v jaké fázi kašel aktuálně je?

Nemusíte jednotlivé fáze kašle zjišťovat, Ivex sirup na kašel je zdravotnický prostředek, který obsahuje přírodní extrakty a je vhodný při suchém i produktivním kašli. Přírodní extrakty ze čtyř základních složek – břečťanu popínavého, květového medu, tymiánu obecného a proskurníku lékařského mají jak jednotlivě, tak v součinnosti prokazatelný efekt. Na povrchu vytváří mukoadhezivní film, který zklidňuje kašel, chrání před podrážděním a pomáhá ke zlepšení funkce horních cest dýchacích.

Břečťan popínavý usnadňuje vykašlávání, snižuje frekvenci a intenzitu kašle. Tymián obecný snižuje viskozitu hlenu a uvolňuje stažení průdušek, čímž usnadňuje odkašlávání. Proskurník lékařský vytváří ochranný film na sliznici a tím zmírňuje reflex kašle doprovázející suchý kašel. A med květový zklidňuje krk a přináší úlevu při suchém kašli.

Ivex sirup na kašel je zdravotnický prostředek s přírodními extrakty a je vhodný pro děti od jednoho roku. Neobsahuje lepek, laktózu ani alkohol. Je vhodný při suchém a vlhkém kašli, zklidňuje podráždění, chrání sliznici a podporuje odstranění hlenu. Před použitím si pečlivě přečtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.


publikováno: 2. 2. 2023, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: byliny, dítě, kašel

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+